Kriolipoliza
plenfrdeitptrues

Zarejestruj się do newslettera

Kriolipoliza to nowoczesna metoda polegająca na zamrażaniu tkanki tłuszczowej w celu spowodowania jej trwałej redukcji. Po 1-2 zabiegach można oczekiwać nawet 30% redukcji tkanki tłuszczowej.

Zamrożone komórki tłuszczowe (adipocyty) całkowicie zostają wydalone z organizmu w procesie metabolizmu w przeciągu kilku tygodni po zabiegu. NIE PODLEGAJĄ ONE REGENERACJI, stąd też po około 6-8 tygodniach widoczne są efekty w postaci zmniejszenia obwodu poddanej zabiegowi partii ciała.
Jak działa kriolipoliza?

Fałd skóry z nadmierną tkanką tłuszczową zostaje zassany przez specjalne głowice, a następnie poddany chłodzącej temperaturze. Regulacja niskiej temperatury oraz zassania odbywa się w sposób kontrolowany i selektywny.

Kriolipoliza jest w pełni bezpiecznym zabiegiem, gdyż efektywne działanie dotyczy tylko i wyłącznie komórek tkanki tłuszczowej, bez naruszenia otaczających tkanek i narządów. Stąd też jest to zabieg nieinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny dla organizmu!

Podczas zabiegu Klient nie odczuwa żadnego dyskomfortu spowodowanego zassaniem fałdu skóry i/lub działaniem niskiej tempertury. Ponadto specjalne czujniki wbudowane z głowice w sposób ciągły kontrolują przebieg zabiegu zapewniając bezpieczeństwo i pełny efekt redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej.

KRIOLIPOLIZA
2 przyłożenia głowicą 550 zł
1 przyłożenie głowicą 300 zł

PROMOCJA!!!

1 przyłożenie głowicą 249 zł
4 przyłożenia 599 zł
8 przyłożeń głowicą 799 zł

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
1 komentarz
  • Ja

    Ogólnie jestem bardzo z tego powodu zadowolona

    Ja piątek, 11, marzec 2016 22:52 Link do komentarza
Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.