Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym
plenfrdeitptrues

Zarejestruj się do newslettera

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK - kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy to obecnie najpopularniejsza na świecie i najbezpieczniejsza forma wypełniania zmarszczek. W naszej Instytucie stosujemy najwyższej jakości wypełniacze marki JUVEDERM, RESTYLANE czy REDENSITY II.

Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w ludzkiej skórze, lecz niestety jego zawartość wraz z wiekiem zmniejsza się, co powoduje utratę elastyczności i powstawanie zmarszczek. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym daje natychmiastowy efekt wygładzenia. Gdy wypełniacz zostanie po roku wchłonięty przez organizm, skóra w leczonym miejscu będzie wyglądała lepiej niż przed zabiegiem a ponowny zabieg wymagał będzie użycia  mniejszej ilości kwasu hialuronowego.

Zabieg może być wykonany w znieczuleniu miejscowym. Lekarz medycyny estetycznej wykonuje śródskórne bądź podskórne zastrzyki z kwasu hialuronowego w wybrane miejsca. Wypełnienie i spłycenie zmarszczek utrzymuje się  od 6  do 12 miesięcy i zależy od osobniczych predyspozycji pacjenta i rodzaju użytego preparatu kwasu hialuronowego.

 

Efekty zabiegu:

    Redukcja zmarszczek wokół ust, tzw. "zmarszczki palacza"

    Podniesienie kącików ust, tzw. "marionetki"  

    Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych

    Wypełnienie "doliny łez"

 

Przeciwwskazania:

    ciąża i laktacja

    stany zapalne skóry, np. opryszczka

    kolagenozy

    alergia na kwas hialuronowy

    nieustabilizowana cukrzyca

 

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym Kraków – Instytut Shintai Day Spa.