Polynesia Treatment Thalgo
Polish English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Zarejestruj się do newslettera

 

 

Polynesia Treatment Thalgo

Polinezyjski rytuał zabiegu jest jak zmysłowa podróż po Wyspach Polinezjinezji. Cztery przystanki na wyspach: Tahaa, Manihi, Bora Bora i Raiatea przenoszą do egzotycznej krainy relaksu. Każda z wysp to kolejny etap głęboko relaksującego zabiegu odżywczego. 
Podróż do egzotycznej krainy piękna poprzedza rytuał powitalny, który nawiązuje do polinezyjskiej tradycji gościnności. Pozwala on wyciszyć się od pierwszych chwil zabiegu i zwiększa podatność na relaksujące działanie kojących aromatów. Zakończenie zabiegu jest nie mniej satysfakcjonujące niż jego początek. W nawiązaniu do kultury Archipelagu Polinezji, krainy słońca i kuszącego piękna, Thalgo proponuje kosmetyk pieszczący skórę jak dotyk promieni słonecznych. Tradycyjny Olejek z Polinezji rozświetli ją perłowo - złocistą poświatą subtelnych drobinek. 
Ciekawym elementem zabiegu jest masaż, który wykonuje się przy pomocy nagrzanych stempli, a technika ruchu nawiązuje do kołysania fal oraz masażu lomi-lomi.
Polinezyjski rytuał zabiegu to kolejna propozycja marki Thalgo. Tym razem, niezawodne działanie alg zostało wzbogacone tradycyjnymi kosmetykami naturalnymi tropikalnych lądów. Zabieg głęboko odżywia zmęczoną skórę, a relaksujące aromaty wanilii i orzecha kokosowego przenoszą nas na egzotyczne wyspy.
 

Rytuał:

I Przystanek na Wyspie Wanilii – peeling ciała - piasek z Wyspy Bora Bora, sól morska, łupinki orzecha kokosowego intensywnie złuszczają i wygładzają skórę.

 

II – Przystanek na Bora Bora - masaż na olejku manoi, z pestek brzoskwin i migdałów nawilżą i odżywią skórę, a stemple wypełnione piaskiem odprężą ciało i umysł

 

III – Przystanek na Wyspie Świętych Tradycji - suchy olejek na bazie olejku Monoi nawilża i odżywia skórę, rozświetlając ją subtelnymi złocisto-perłowymi drobinkami.

 

Wskazania: osoby zestresowane, zmęczone, brak witalności, skóra potrzebująca odżywienia i regeneracji.

 

Cel: zbawienny wpływ dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego, zapracowanego człowieka, likwidacja wszelkich napięć, neutralizacja złej energii, przywrócenie dobrego samopoczucia i równowagi w całym organizmie.

 

Czas trwania90 minut