Powiększanie ust
plenfrdeitptrues

Zarejestruj się do newslettera

Powiększanie ust

Idealnym zabiegiem dla kobiet, które posiadają mało wyraziste usta jest powiększanie ust. Dla tych z kolei, które nie usta są pełne ale straciły jędrność i wymagają regeneracji idealne będzie nawilżanie ust.

Koniec z „ustami bez wyrazu”. Teraz możesz wymodelować swoje usta w dowolny sposób. Możesz dodać im trochę objętości, dodatkową miękkość i gładkość oraz utrzymać naturalne nawilżenie ust.

 

Na polskim rynku dostępne są już dwa innowacyjne produkty linii Restylane  – światowego lidera w produkcji najwyższej jakości preparatów na bazie kwasu hialuronowego, wykorzystywanych w medycynie estetycznej.

Usta przyciągają wzrok. Postrzegane są, jako symbol zmysłowości, wyraz naszych emocji.

I chociaż ideały piękna mogą się różnić, cechy ust, takie jak miękkość i delikatność, są stale pożądane. W tym celu zaprojektowane zostały dwa innowacyjne produkty linii Restylane® przeznaczone do modelowania ust: Restylane Lip Volume subtelnie zwiększający objętość ust oraz Restylane Lip Refresh przywracający naturalny poziom nawilżenia i poprawiający kontur ust. Wystarczy jeden zabieg by uzyskać natychmiastowe rezultaty w postaci naturalnie wyglądających, gładkich ust.

Naturalny wygląd – nic sztucznego

Nowe produkty Restylane Lip zaprojektowano w sposób, aby idealnie pasowały do wrażliwej tkanki ust. Innowacyjny skład sprawia, że Restylane Lip zapewnia natychmiastowe, naturalnie pożądane rezultaty.

Bezpieczny wybór

Produkty do ust Restylane, to bezpieczny wybór w medycynie estetycznej.  Podobnie jak inne produkty linii Restylane®, zostały oparte na stabilizowanym kwasie hialuronowym pochodzenia niezwierzęcego. Preparaty zawierają również lidokainę, miejscowy środek znieczulający, łagodzący dyskomfort pojawiający się po zabiegu.

Dodatkowo, produkty linii Restylene® produkowane są z wykorzystaniem, opatentowanej przez Q-MED a Galderma Division, technologii NASHA®, dzięki której otrzymywany żel wypełniający jest najskuteczniejszy i najbardziej zaawansowany na świecie. To znana od ponad 15 lat substancja, z jej użyciem przeprowadzono ponad milion zabiegów na całym świecie i wykonano wiele badań klinicznych. Bezpieczeństwo i skuteczność produktów Restylane® potwierdza szereg przeprowadzanych badań. Trzeba jednak pamiętać, że zabiegi modelowania ust z użyciem obu produktów Restylane Lip są zawsze zindywidualizowane, a decyzja dotycząca zabiegu jest podejmowana przez pacjenta w konsultacji z lekarzem.