Łysienie
plenfrdeitptrues

Zarejestruj się do newslettera

ŁYSIENIE

Leczenie łysienia

Jest bardzo wiele rodzajów tej choroby, zarówno i mężczyzn, jak i kobiet.

Jedną z jej najpopularniejszych odmian jest łysienie plackowate. Objawia się ono poprzez miejscowe wypadanie włosów w efekcie czego na głowie pojawiają się pozbawione ich plamy. Choroba najczęściej dotyka osoby młode, a jej zaawansowane stadium może prowadzić do całkowitej utraty owłosienia.

Leczenie w naszym instytucie w każdym przypadku zaczynamy tak samo – od doboru optymalnych środków. Każdy rodzaj choroby ma swoją przyczynę. W wielu przypadkach są to geny, hormony, choroby, antybiotyki, stres, brak minerałów, substancji odżywczych, witamin, łojotok, łupież, łuszczyca itp. Można wymieniać jeszcze długo. Dlatego najważniejsza jest diagnoza. Po pewnej diagnozie, przechodzimy do terapii. Kuracja może być prowadzona hormonami, sterydami, środkami organicznymi o najwyższym dopuszczalnym stężeniu substancji czynnej.

W Instytucie Shintai posiadamy wszystkie półprodukty, gotowe produkty, kuracje niezbędne do leczenia wszystkich rodzajów łysienia.

Odpowiednio dobrana kuracja pozwala zatrzymać chorobę i sprawia, że włosy zaczynają odrastać i zostają przywrócone do naturalnego stanu, tak jakby choroba w ogóle nie miała miejsca.
Szybkość i odpowiedni typ reakcji zwiększa prawdopodobieństwo odzyskania włosów. Dlatego liczy się każdy dzień.

Postawienie diagnozy rozpoczyna się od konsultacji oraz szczegółowego badania, po którym następuje dobór odpowiednich środków. Pokazujemy, w jaki sposób samodzielnie stosować preparaty. W ciężkich przypadkach przeprowadzamy cykliczne zabiegi w naszym gabinecie.