FOTOODMŁADZANIE
plenfrdeitptrues

Zarejestruj się do newslettera

 

 

Fotoodmładzanie 

To delikatniejsza od dermabrazji laserowej i głębokich chemicznych peelingów, metoda regenerowania naszej skóry za pomocą światła. Zabieg ten jest kuracją uniwersalną gdyż za jednym zamachem usuwa drobne zmarszczki, przebarwienia posłoneczne, piegi, rozszerzone naczynka, rumień twarzy, rozszerzone pory oraz inne efekty fotouszkodzeń skóry.

 

Zaletą zabiegu jest to, że jest mniej inwazyjny od proponowanych dotychczasowych metod, a przede wszystkim ekspresowy, już na drugi dzień można wrócić do normalnej codziennej aktywności.

 

Zabieg polega na oddziaływaniu na skórę wiązką światła. Urządzenie IPL, czyli Intensywne Pulsujące Światło emituje w tym samym momencie różnej długości fale we wszystkich kierunkach. Dzięki temu można likwidować wiele efektów fotostarzenia równocześnie. 

Fotoodmładzanie rozprawia się więc z kilkoma problemami naraz. Likwiduje zmiany fotostarzeniowe (plamki, przebarwienia, piegi), drobne zmarszczki, rozszerzone naczynka, „pajączki” i rumieńce. Zabieg poleca się paniom, które cierpią na trądzik różowaty, a także tym, które chciałyby usunąć ślady po trądziku młodzieńczym. Można go przeprowadzić na różnych partiach skóry – na twarzy, dekolcie, dłoniach, nogach.

 

Jak długo należy czekać między zabiegami, ile należy wykonać?

Zabiegi foto-odmładzania zawierają się w serii 4-6 zabiegów wykonywanych raz w miesiącu.

 

Efekty, jakie można uzyskać dzięki zabiegom:

            poprawa owalu twarzy

            redukcja zmarszczek, podwójnego podbródka

            poprawa elastyczności skóry

            zmniejszenie rozszerzonych porów

            regulacja wydzielania sebum