Thermal RF (Termolifting) okolic oczu
plenfrdeitptrues

Zarejestruj się do newslettera

Thermage, termolifting okolicy oczu – zabieg falami radiowymi RF na okolicę oczu.

Zabieg jest polecany dla osób, które borykają się z cienką i wiotką skórą w okolicach oczu, mają tendencję do powstawania obrzęków i tzw. „sińców”, a także tych, które zauważyły drobne zmarszczki.

 

Termolifting RF wykorzystuje się do zabiegów liftingujących. Zastosowana w nim fala radiowa powoduje wytworzenie energii cieplnej w skórze, dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają się i pogrubiają. Po stosowaniu zabiegów RF widzimy wyraźne ujędrnienie, podniesienie i zagęszczenie skóry.

 

Technologia  ta bezpiecznie i skutecznie ogrzewa tkanki na różnych głębokościach. Pozwala na ustawienie działania impulsów na precyzyjnie ustaloną głębokość skóry właściwej i tkanki podskórnej. Zwiększona aktywność fibroblastów powoduje odmłodzenie skóry, co z kolei inicjuje procesy jej odnowy. Podczas zabiegów liftingujących urządzenie wywołuje chwilowe podgrzanie i delikatne rozciągnięcie włókien kolagenowych, co powoduje reakcję odwrotną, czyli ich skrócenie.

 Dzięki zwiększonej produkcji kolagenu - o ok. 30% uzyskujemy efekt zwiększania gęstości skóry, liftingu. Proces tworzenia kolagenu jest długofalowy i następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy po 3-6 miesiącach od zabiegu.

 

 

 

 

Efekty zabiegu

    Lifting okolicy oczu, powiek

    Odmłodzenie skóry wokół oczu

    Zniwelowanie luźnej skóry

    Intensywne ujędrnienie skóry

    Wyraźne odmłodzenie skóry