Zabieg kawitacyjny
plenfrdeitptrues

Zarejestruj się do newslettera

 

 

 

Zabieg kawitacyjny

 

Zabieg kawitacyjny - masaż + ampułka +  maska

 

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez peeling ultradźwiękowy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie. To nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych.

 

Peeling ultradźwiękowy, jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest - zauważalna w widoczny sposób - odnowiona i odświeżona skóra.

 

Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii. Głębokie oczyszczenie porów przygotowuje skórę do aplikacji kosmetycznych poprzez skuteczniejsze wchłanianie preparatów kosmetycznych.

 

Peeling kawitacyjny przeznaczony jest do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.

 

Efekty:

 

•    oczyszczenie skóry

•    ujędrnienie tkanek (mikromasaż)

•    leczenie trądziku

•    usuwanie martwych komórek, zaskórników

•    stymulacja metabolizmu komórek

•    efekt rozjaśnienia skóry