Polynesia Treatment Thalgo
plenfrdeitptrues

Zarejestruj się do newslettera

 

 

Polynesia Treatment Thalgo

Polinezyjski rytuał zabiegu jest jak zmysłowa podróż po Wyspach Polinezjinezji. Cztery przystanki na wyspach: Tahaa, Manihi, Bora Bora i Raiatea przenoszą do egzotycznej krainy relaksu. Każda z wysp to kolejny etap głęboko relaksującego zabiegu odżywczego. 
Podróż do egzotycznej krainy piękna poprzedza rytuał powitalny, który nawiązuje do polinezyjskiej tradycji gościnności. Pozwala on wyciszyć się od pierwszych chwil zabiegu i zwiększa podatność na relaksujące działanie kojących aromatów. Zakończenie zabiegu jest nie mniej satysfakcjonujące niż jego początek. W nawiązaniu do kultury Archipelagu Polinezji, krainy słońca i kuszącego piękna, Thalgo proponuje kosmetyk pieszczący skórę jak dotyk promieni słonecznych. Tradycyjny Olejek z Polinezji rozświetli ją perłowo - złocistą poświatą subtelnych drobinek. 
Ciekawym elementem zabiegu jest masaż, który wykonuje się przy pomocy nagrzanych stempli, a technika ruchu nawiązuje do kołysania fal oraz masażu lomi-lomi.
Polinezyjski rytuał zabiegu to kolejna propozycja marki Thalgo. Tym razem, niezawodne działanie alg zostało wzbogacone tradycyjnymi kosmetykami naturalnymi tropikalnych lądów. Zabieg głęboko odżywia zmęczoną skórę, a relaksujące aromaty wanilii i orzecha kokosowego przenoszą nas na egzotyczne wyspy.
 

Rytuał:

I Przystanek na Wyspie Wanilii – peeling ciała - piasek z Wyspy Bora Bora, sól morska, łupinki orzecha kokosowego intensywnie złuszczają i wygładzają skórę.

 

II – Przystanek na Bora Bora - masaż na olejku manoi, z pestek brzoskwin i migdałów nawilżą i odżywią skórę, a stemple wypełnione piaskiem odprężą ciało i umysł

 

III – Przystanek na Wyspie Świętych Tradycji - suchy olejek na bazie olejku Monoi nawilża i odżywia skórę, rozświetlając ją subtelnymi złocisto-perłowymi drobinkami.

 

Wskazania: osoby zestresowane, zmęczone, brak witalności, skóra potrzebująca odżywienia i regeneracji.

 

Cel: zbawienny wpływ dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego, zapracowanego człowieka, likwidacja wszelkich napięć, neutralizacja złej energii, przywrócenie dobrego samopoczucia i równowagi w całym organizmie.

 

Czas trwania90 minut