Zabieg body wrapping
plenfrdeitptrues

Zarejestruj się do newslettera

Body wrapping

 

to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych stosowanych w walce z cellulitem. Jest niezwykle skuteczny przy regularnym powtarzaniu. Polega na posmarowaniu ciała odpowiednim żelem, następnie szczelnym owinięciu specjalną folia.

 

Body wrapping to zabieg wykorzystujący wspaniałe właściwości biologicznie czystych, bioaktywnych substancji pochodzenia naturalnego i roślinnego, m.in. cynamonu, kawy, alg, glinek, mułu, błota oraz ekstraktów roślinnych i olejków. Body wrapping aktywizuje przebieg przemiany materii w skórze, która została owinięta folią, i redukuje niepotrzebny tłuszcz w tkance podskórnej.

Body wrapping to zasadniczo zabieg o właściwościach wyszczuplających oraz detoksykujących. Dodatkowo podczas zabiegu dochodzi do wypacania niechcianej, pomarańczowej skórki, gdyż body wrapping posiada znakomite działanie antycellulitowe. Owinięta folią skóra wchłania minerały, witaminy i mikroelementy. Złogi tłuszczowe ulegają zmniejszeniu, ustępuje nadmiar wody z tkanek, poprawie ulega struktura skóry.

 

Rezultaty:

Regularne stosowanie body wrapping przynosi wiele wspaniałych efektów: uelastycznienie i dotlenienie skóry, usunięcie cellulitu, ujędrnienie i wymodelowanie ciała, poprawę krążenia krwi, zmniejszenie obwodów różnych części ciała, usunięcie toksyn oraz usunięcie nadmiaru tłuszczu i wody z tkanek.

 

Zalecenia:

    zmęczona i niedotleniona skóra,

    cellulit,

    obrzęki,

    kuracja odchudzająca,

    walka z oznakami starzenia skóry.