Zabiegi - Pixel Peel - eksfoliacja-kwasami - Instytut Shintai
Instytut Shintai

PIXEL PEEL

Zdrowa cera, pozbawiona zmarszczek, bruzd i przebarwień sprawia, że wyglądamy dobrze i świetnie się czujemy. Niestety, nie każda z nas może taką cerą się pochwalić. Na szczęście dzisiaj pomocne okazują się być zabiegi z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej, dzięki którym każdy może mieć piękną, gładką i zdrową cerę. W naszym Instytucie skorzystać można z zabiegu Pixel Peel, który obecnie uważany jest za najbardziej nowoczesną metodę eksfoliacji kwasami. Zabieg gwarantuje niesamowite efekty, na które nie trzeba długo czekać.

Zabieg łączy w sobie dwie metody oddziaływania: mezoterapię mikroigłową oraz eksfoliację kwasami. To właśnie w tym tkwi jego siła. Na jego skutek w naskórku zachodzą trzy stadia zmian. Pierwszym jest zniszczenie, następnie ma miejsce eliminacja. Ostatecznie dochodzi do regeneracji.

Powstające podczas mezoterapii mikroigłowej mikrokanały to doskonała droga, przez którą skutecznie transportowane są następnie wykorzystywane w drugiej części zabiegu kwasy. Dzięki temu bariera naskórkowa jest błyskawicznie pokonywana, a stosowane środki aktywne mogą dotrzeć w głąb skóry. Odbudowany po zabiegu naskórek wolny jest od zmian hiperpigmentacyjnych. Dochodzi również do tworzenia nowych włókien kolagenowych oraz elastynowym.

Zabieg sprawia, że:
  • zmarszczki zostają wyraźnie spłycone;
  • znikają bruzdy;
  • dochodzi do eliminacji nadmiernej ilości melaniny.

Skóra jest pełna blasku, miękka, gładka.

Troszcząc się o naszych klientów, przed zabiegiem wykonujemy profesjonalną ocenę stanu skóry i jej potrzeb. Dzięki temu możliwe jest precyzyjnie dobranie preparatu do potrzeb skóry. Możliwe jest użycie substancji wykazujących działanie:

  • przeciwstarzeniowe;
  • przeciwtrądzikowe;
  • antyhiperpigmentacyjne.

Zabieg jest tak intensywny, że efekty dostrzec można już po jego jednorazowym wykonaniu. W naszym Instytucie zabieg zostanie wykonany na najwyższym poziomie z pełną dbałością o bezpieczeństwo pacjenta.

Jeśli chcesz szybko poprawić kondycję swojej skóry oraz zależy Ci na pięknej, zdrowej cerze, zabieg Pixel Peel sprawdzi się w Twoim przypadku doskonale.