Makijaż - Instytut Shintai Day Spa

MAKIJAŻ

Nasz Instytut to nie tylko zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Zadbaliśmy o naprawdę szeroką ofertę, w której nie mogło zabraknąć usługi wizażu. Zgłosić się może do nas każda kobieta, która chce nie tylko nawilżyć skórę czy oczyścić ją, ale cieszyć się również z perfekcyjnie wykonanego makijażu.

Podejmujemy się wykonania zarówno makijażu dziennego, idealnego do pracy, jak i makijażu okazjonalnego. W naszym Instytucie wykonujemy makijaże ślubne, sylwestrowe oraz studniówkowe. Bez względu na okazję zawsze dokładamy wszelkich starań, aby makijaż był naprawdę perfekcyjny - powinnyśmy czuć się idealnie w każdej podczas wyżej wymienionych, specjalnych okazji.

Pracujemy wyłącznie na kosmetykach renomowanych marek, dzięki czemu makijaż odznacza się wyjątkową trwałością. Nie obsypuje się i nic nie traci ze swojego doskonałego wyglądu nawet po wielu godzinach. Stosowane kosmetyki zawsze dobieramy pod kątem rodzaju cery klientki, która się do nas zgłosiła. Przedłuża to jeszcze bardziej trwałość makijażu, a jednocześnie nie odbija się negatywnie na kondycji skóry.

Makijaż w Instytucie Shintai

Dbamy o szeroki wybór barw i odcieni. Dzięki temu bez trudu udaje się nam dopasować makijaż do typu urody klientki oraz stylizacji, jaka ma współgrać z makijażem. Dokładamy wszelkich starań, aby klientki opuszczające nasz Instytut wyglądały zjawiskowo, a ich uroda była podkreślona i uwydatniona.

Makijaż wykonany w naszym Instytucie doskonale tuszuje wszelkie niedoskonałości, wydobywając z urody klientki wszystko to, co w niej najlepsze. Nasz zespół to doświadczone i wykwalifikowane makijażystki, które nieustannie poszerzają swoje kwalifikacje. Uczestniczą w licznych kursach i szkoleniach, co pozwala nam sięgać po najnowocześniejsze kosmetyki i pozostawać na bieżąco z aktualnymi trendami w makijażu.

Jeśli szukasz kogoś, kto wykona Ci perfekcyjny makijaż, który podkreśli Twoją urodę, sprawi, że będziesz wyglądać olśniewająco, postaw na nasz Instytut. Z naszą pomocą każda kobieta może być naprawdę piękna!

Zapraszamy!