Fotoodmładzanie - Instytut Shintai Day Spa

FOTOODMŁADZANIE

Zdrowa i młodo wyglądająca cera to marzenie wielu kobiet bez względu na wiek. Niestety, procesy starzenia się, promieniowanie słoneczne, zanieczyszczenie powietrza czy styl życia – wszystko to sprawia, że stan naszej skóry nierzadko pozostawia wiele do życzenia. Wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet, którym nie jest obojętny własny wygląd, proponujemy zabieg fotoodmładzania.

Wykonywane w naszym instytucie fotoodmładzanie to skuteczna, a jednocześnie delikatna metoda regeneracji skóry. Doskonale zastępuje dermabrazję laserową oraz peelingi chemiczne, które nie zawsze mogą zostać wykonane. Fotoodmładzanie jest kuracją uniwersalną, która doskonale radzi sobie z takimi problemami, jak:

  • niewielkie zmarszczki;
  • piegi;
  • przebarwienia powstałe na skutek działania promieni słonecznych;
  • rozszerzone pory;
  • popękane naczynka;
  • rumień.
Zalety fotoodmładzania

Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że fotoodmładzanie jest zabiegiem zdecydowanie mniej inwazyjnym, niż inne metody radzące sobie z wymienionymi wyżej problemami. Do codziennej aktywności można powrócić już na drugi dzień po zabiegu.

Podczas zabiegu na skórę oddziałuje wiązka światła, której promienie mają różną długość i emitowane są w różnych kierunkach. Dzięki temu możliwa jest likwidacja różnych problemów skórnych w tym samym czasie.

Wykonanie zabiegu poprzedza konsultacja połączona z pogłębionym wywiadem. Przed naświetlaniem skóra pokrywana jest specjalnym żelem, który wykazuje działania chłodzące oraz przeciwobrzękowe. Zabieg trwa na ogół od dwudziestu do czterdziestu minut.

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i delikatnie obrzęknięta. Po kilku dniach rozpoczyna się proces złuszczania. Na efekty nie trzeba długo czekać – wystarczy seria od dwóch do trzech naświetlań, aby dostrzec zmiany.

Zalecamy wykonanie około pięciu zabiegów. Należy jednak pamiętać, że ostateczna ich liczba ustalana jest zawsze po przeprowadzeniu konsultacji i ocenie stanu skóry. Pomiędzy kolejnymi zabiegami fotoodmładzania zalecamy kuracje nawilżające, odżywiające i dotleniające.

Fotoodmładzanie to gwarancja gładkiej, jędrnej i zdrowej skóry.

Przed zabiegiem fotoodmładzania

Zanim przystąpimy do wykonania zabiegu, przeprowadzamy z klientką konsultację. Wszystko po to, aby poznać nie tylko potrzeby i oczekiwania osoby, która chce skorzystać z naszych usług, ale również po to, żeby stwierdzić brak bądź istnienie przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Bezpośrednio przed zabiegiem skóra klientki pokrywana jest specjalnym żelem, który działa chłodzącą oraz przeciwobrzękowo. Zabieg trwa średnio od dwudziestu do czterdziestu minut.

Pomiędzy kolejnymi zabiegami fotoodmładzania zalecamy kuracje nawilżające, odżywiające i dotleniające.

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i delikatnie obrzęknięta. Po kilku dniach rozpoczyna się proces złuszczania. Na efekty nie trzeba długo czekać – wystarczy seria od dwóch do trzech naświetlań, aby dostrzec zmiany.

Ostateczna liczba zabiegów, jakim należy się poddać, ustalana jest indywidualnie podczas konsultacji po przeprowadzeniu dokładnej oceny stanu skóry. W zdecydowanej większości przypadków w zupełności wystarczy pięć zabiegów, które wykonuje się nie częściej, niż raz w miesiącu.

Zabieg jest bezpieczny, skuteczny i delikatny dla skóry – to gwarancja gładkiej, zdrowej i jędrnej cery.