Laserowe leczenie trądziku - Instytut Shintai Day Spa - Instytut Shintai

LASEROWE LECZENIE TRĄDZIKU

Trądzik atakuje nie tylko młodzież. Niezależnie jednak od wieku i przyczyny pojawienia się tego rodzaju zmian skórnych, zawsze niekorzystnie wpływają one nie tylko na wygląd, ale również samoocenę osób nimi dotkniętych. Dzieje się tak, ponieważ trądzik to poważny problem, który wpływa nie tylko na wygląd zewnętrzny, ale również samopoczucie. Nasilone zmiany trądzikowe mogą obniżać poziom samooceny oraz sprawiać, że dotknięta nimi osoba wycofuje się z życia społecznego. Zdając sobie sprawę z powagi problemu, proponujemy niezwykle skuteczne leczenie trądziku, które pozwoli raz na zawsze rozprawić się z tą uporczywą dolegliwością.

Proponowanym przez nas sposobem na przywrócenie skóry do idealnego stanu jest oferowane przez nas laserowe leczenie trądziku.

Zanim przystąpimy do zabiegu, rozmawiamy z pacjentem - po to, aby poznać jego oczekiwania, sposób pielęgnacji skóry oraz skalę problemu. Dopiero po pozytywnym zakwalifikowaniu możliwe jest rozpoczęcie kuracji.

Laserowe leczenie trądziku to nowoczesna metoda terapii, która eliminuje przeszło pięćdziesiąt procent bakterii wywołujących zmiany skórne. Co ważne, kuracji nie towarzyszą żadne efekty uboczne. Zabieg bazuje na energii emitowanej przez specjalne urządzenie. Energia dochodzi do komórek bakterii, prowadząc do ich nieodwracalnego uszkodzenia.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że laserowe leczenie trądziku wykazuje zdecydowanie szersze działanie. Sprawia, że komórki skóry produkują zwiększoną ilość kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Efektem takiego działania jest wyraźne spłycenie blizn potrądzikowych, których usunięcie innymi metodami jest niezwykle trudne. Co ważne, zabieg skutecznie chroni skórę przed powstawaniem nowych blizn.

Pozostałe zalety laserowego leczenia trądziku

Na laserowe leczenie trądziku w naszym instytucie mogą zdecydować się osoby, które obawiają się:

  • podrażnienia skóry;
  • silnego złuszczania;
  • rozwinięcia się odporności na antybiotyki.

Zabieg nie wywołuje żadnego z wymienionych efektów. Jest delikatny dla skóry.

Liczba zabiegów uzależniona jest od tego, jak bardzo nasilony jest problem. Najczęściej konieczne jest przeprowadzenie od trzech do pięciu zabiegów przy zachowaniu od dwóch do trzech dni przerwy.

Czy zabieg jest bolesny? Odczuwane doznania uzależnione są od indywidualnej wrażliwości na ból. Najczęściej klienci relacjonują odczucie pieczenia oraz nieprzyjemnych ukłuć. Uzyskiwane efekty mimo wszystko rekompensują odczuwane doznania.

Zabieg wykonywany jest z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu, który gwarantuje bezpieczeństwo klientów. Ci, którzy zdecydują się leczyć zmiany trądzikowe właśnie u nas, trafią w ręce wykwalifikowanego personelu doskonale znającego się na swojej pracy. Z naszą pomocą można naprawdę skutecznie pozbyć się szpecącego trądziku i blizn potrądzikowych.