Depilacja E-LIGHT - Instytut Shintai Day Spa

DEPILACJA LASEROWA E-LIGHT

Od wieków ludzie usuwali zbędne owłosienie z ciała. Oczywiście na przestrzeni dziejów metody depilacji niezwykle ewoluowały. Dzisiaj najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się włosów z nóg, rąk, pleców czy okolic intymnych jest depilacja laserowa. W naszym salonie proponujemy niezwykle skuteczną i bezpieczną dla naszych klientów metodę depilacji E-Light IPL+RF.

Decydując się na zabieg fotodepilacji w naszym Instytucie, można w szybki, a jednocześnie naprawdę bezpieczny sposób pozbyć niechcianego owłosienia z różnych miejsc ciała. Podejmujemy się depilacji laserowej zarówno bardzo ciemnych, jak i bardzo jasnych włosów. Gwarantujemy naprawdę dobre efekty również w przypadku owłosienia meszkowego, z którym inne metody depilacji nie radzą sobie dobrze.

Aby zabieg był skuteczny, a włosy mogły zostać usunięte, istotne jest jego przeprowadzenie w odpowiedniej fazie ich wzrostu. Fotodepilacja radzi sobie wyłącznie z tymi włosami, które znajdują się w fazie wzrostu. Z tego powodu zalecamy poddanie się serii od czterech do ośmiu zabiegów, co zapewni zadowalający efekt. Pojedynczy zabieg nie zapewni całkowitego usunięcia owłosienia. Po pierwszym zabiegu obserwuje się usunięcie od dwudziestu do trzydziestu procent włosów.

Jak wygląda usuwanie owłosienia metodą E-Light IPL+RF?

Podczas zabiegu osoba go przeprowadzająca przykłada do ciała specjalną głowicę, która uwalnia impulsy świetlne. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że zabieg nie wiąże się praktycznie z żadnymi dolegliwościami bólowymi. Z tego powodu istotnie przewyższa depilację woskiem oraz tradycyjnym laserem. W czasie zabiegu pojawia się wyłącznie uczucie ciepła oraz delikatnych ukłuć, które nie wywołują większego dyskomfortu.

Rezerwując sobie czas na zabieg, należy pamiętać, że jest on uzależniony od wielkości obszaru, który ma być poddany depilacji. Wpływ ma również gęstość owłosienia. Z uwagi jednak na dużą głowicę urządzenia usunięcie zbędnego owłosienia przebiega zdecydowanie szybciej.

Przed przystąpieniem do depilacji przeprowadzamy dokładny wywiad z klientem. Pozwala nam to ustalić brak przeciwwskazań do fotoepilacji, a tym samym zwiększa bezpieczeństwo osoby chcącej zapewnić sobie perfekcyjnie gładkie ciało.

Umów wizytę

Depilacja E-light