Zabiegi - Zabieg Beauty Hydration Ritual - zabiegi-pielegnacyjne-twarz - Instytut Shintai
Instytut Shintai

ZABIEG BEAUTY HYDRATION RITUAL

W naszym Instytucie wykonujemy rozmaite zabiegi pielęgnacyjne na twarz, dzięki którym można nie tylko wyglądać lepiej, ale również lepiej się poczuć. Jednym z nich jest Beauty Hydration Ritual, który doskonale sprawdza się w przypadku skóry wymagającej głębokiego nawilżenia.

Poddanie się zabiegowi polecamy szczególnie w okresie wiosennym, kiedy nasza skóra ma za sobą wyjątkowo trudny dla niej okres (mrozy na zewnątrz, ciepłe i przesuszone powietrze w pomieszczeniach) oraz latem, gdy wysusza ją częsta ekspozycja na słońce. Po zabiegu uzupełnione zostają niedobory wody w naskórku. Odbudowie ulega płaszcz wodno-lipidowy. Na skutek głębokiego nawilżenia poprawia się elastyczność skóry.

Składniki aktywne w Beauty Hydration Ritual

Siła zabiegu tkwi w kompleksie składników aktywnych:

  • Seve Bleue - to kompleks składników, które pochodzą z głębin oceanu. Dostarcza mnóstwo minerałów oraz mikroelementów.
  • Hydra-Diffusine - to z kolei mikroorganizmy pochodzące z Karaibów. To dzięki nim na skutek zabiegu skóra jest głęboko nawilżona.
  • Hyalurophyline - to nic innego, jak wyciąg z fiołka trójbarwnego. Dzięki niemu proces zatrzymywania wody w organizmie zostaje uregulowany.
  • Lumisource - jest to wyciąg z Candida Saitoana. Jego dodatek sprawia, że zabieg rozświetla skórę, wspomaga również proces naturalnego pozbywania się toksyn.
  • kwas hialuronowy - jest to substancja, która naturalnie znajduje się w naszym organizmie. Niestety, wraz z wiekiem jego ilość spada. Wpływa on na wygładzenie skóry, skutecznie wiąże wodę, przez co skóra jest na długo nawilżona, wypełnione zostają zmarszczki i bruzdy.

Zabieg Beauty Hydration Ritual to idealna propozycja dla wszystkich pań, które chcą poprawić stopień nawilżenia skóry, dodać jej blasku, usunąć nieprzyjemne uczucie ściągnięcia i napięcia. Do przeprowadzenia zabiegu wykorzystujemy wyłącznie licencjonowane preparaty. Tym samym zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo.

Chcesz poprawić wygląd swojej skóry twarzy? Masz dość nieustannego uczucia ściągnięcia? Domowa pielęgnacja nie przynosi odpowiedniego nawilżenia? Zgłoś się do nas.