Zabieg Thalgodermyl - Instytut Shintai Day Spa

ZABIEG THALGODERMYL

Trądzik to problem nie tylko nastolatków. Coraz częściej z brzydkimi i skutecznie pogarszającymi nastrój zmianami borykają się również osoby dorosłe. Z naszą pomocą można znowu cieszyć się zdrową i czystą skórą. Wystarczy skorzystać z zabiegu pielęgnacyjnego Thalgodermyl, który przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Proponowany zabieg wykazuje działanie zarówno przeciwbakteryjne, przeciwzapalne oraz przeciwłojotokowe. Wszechstronne działanie sprawia, że efekty z zabiegu pojawiają się błyskawicznie. Reguluje on pracę gruczołów łojowych, przez co efekty zabiegu są długotrwałe. Do tego zwęża pory skóry, zapobiega powstawaniu zmian trądzikowych oraz zaskórników i ma dla naszej skóry bardzo pozytywne działanie.

Zalecamy wykonywanie od jednego do trzech zabiegów w ciągu tygodnia do momentu, aż na skórze nie będą widoczne żadne zmiany.

Substancje aktywne podczas zabiegu Thalgodermyl

Thalgodermyl to zabieg nie tylko skuteczny, ale również bardzo bezpieczny. Nie wywołuje podrażnień skóry. Pozostawia cerę doskonale oczyszczoną, odżywioną i nawilżoną. Doskonale radzi sobie z bakteriami, które odpowiedzialne są za pojawienie się zmian.

Zabieg trwa 60 minut. Jego jedyne przeciwwskazania dotyczą związków chemicznych zawartych w preparatach stosowanych podczas Thalgodermylu. Tymi substancjami są między innymi:

  • Ziemia okrzemkowa;
  • Wyciąg z pestek grejpfruta;
  • Olejki z lawendy, rumianku i cytryny;
  • Controlamina, czyli kompleks odpowiedzialny za prawidłową pracę gruczołów łojowych, którego działanie opiera się o właściwości alg z rodziny Laminaria Digitata, czyli listownicy palczastej;
  • Ekstrakty z takich roślin, jak arnika, skrzyp, brzoza, werbena czy żeń-szeń;
  • Algi;
  • Mączka ryżowa;
  • Witamina B8.

Do wykonania zabiegu wykorzystujemy wyłącznie licencjonowane produkty najwyższej jakości. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci mogą liczyć na obiecywane efekty, a jednocześnie czuć się w naszych rękach naprawdę bezpiecznie.

Chcesz skorzystać z dobrodziejstw zabiegu Thalgodermyl? Zapraszamy Do naszego Instytutu Shintai!

Umów wizytę

Zabieg Thalgodermyl