Makijaż - bez-kategorii - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

MAKIJAŻ

 

Nasz Instytut to nie tylko zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Zadbaliśmy o naprawdę szeroką ofertę, w której nie mogło zabraknąć usługi wizażu. Zgłosić się może do nas każdy, kto chce nie tylko nawilżyć skórę czy ją oczyścić, ale również cieszyć się z perfekcyjnie wykonanego makijażu.

Podejmujemy się wykonania zarówno makijażu dziennego, idealnego do pracy, jak i makijażu okazjonalnego. W naszym Instytucie wykonujemy makijaże ślubne dla panien młodych jak i panów, sylwestrowe oraz studniówkowe. Bez względu na okazję zawsze dokładamy wszelkich starań, aby każdy makijaż był perfekcyjny i wyjątkowy.

Pracujemy wyłącznie na kosmetykach renomowanych marek takich jak Nyx, Zoeva, Gosh oraz Too Faced dzięki czemu każdy makijaż odznacza się wyjątkową trwałością. Nie obsypuje się i nic nie traci ze swojego doskonałego wyglądu nawet po wielu godzinach. Stosowane kosmetyki zawsze dobieramy pod kątem rodzaju cery. Dzięki temu trwałość makijażu jest jeszcze lepsza, a jednocześnie nie odbija się negatywnie na kondycji skóry.

 

Makijaż w Instytucie Shintai

 

Starannie dbamy o szeroki wybór barw jak i odcieni. Dzięki temu bez trudu udaje się nam dopasować makijaż do typu urody klientki oraz stylizacji, jaka ma współgrać z makijażem. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci opuszczający nasz Instytut zawsze wyglądali zjawiskowo, a ich uroda była szczególnie podkreślona i uwydatniona.

Nasze makijaże idealnie ukrywają wszelkie niedoskonałości jednocześnie wyróżniając te najważniejsze elementy. Nasz zespół składa się wyłącznie z doświadczonych i wykwalifikowanych makijażystek, które nieustannie poszerzają swoje kwalifikacje. Uczestniczą one w licznych kursach i szkoleniach, co pozwala nam sięgać po najnowocześniejsze kosmetyki i być zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami.

Dzięki naszej pomocy piękno może być jeszcze piękniejsze. 

Zapraszamy !