Paznokcie żelowe - bez-kategorii - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

PAZNOKCIE ŻELOWE

Perfekcyjny manicure wymaga sporo czasu. Jednocześnie nawet najlepszej jakości lakier do paznokci może odpryskiwać na skutek zwykłych czynności domowych, do których zalicza się chociażby zmywanie. Tym paniom, które chcą cieszyć się pięknymi paznokciami niewymagającymi malowania co kilka dni, proponujemy paznokcie metodą żelową.

Metoda żelowa cieszy się obecnie ogromną popularnością. Jest to doskonały sposób na przedłużanie paznokci. Zabieg polecany jest zwłaszcza tym paniom, które cenią sobie nie tylko trwałość, ale również naturalność uzyskanego efektu. Jest idealny, jeśli naturalne paznokcie się łamią i narażone są na urazy powstające podczas codziennych czynności.

Paznokcie przedłużane są za pomocą specjalnego żelu, który utwardzany jest następnie lampą UV. Następnie paznokciom nadawany jest pożądany przez klientkę kształt. Wykonujemy zarówno paznokcie o kształcie kwadratowym, lubiane przez wiele kobiet migdałki, jak i coraz bardziej popularne szpice.

To, jak często uzupełniać należy żel, uzależnione jest od indywidualnego tempa wzrostu paznokcia. Na ogół jednak robi się to co trzy bądź cztery tygodnie.

Rodzaje paznokci żelowych

W naszym Instytucie sięgamy wyłącznie po sprawdzone i jednocześnie w pełni bezpieczne produkty, które pozwalają nam wykonywać paznokcie żelowe na najwyższym poziomie. Gwarantujemy długo utrzymujące się kolory, a także naprawdę wyraźny blask, którego nie da się nie zauważyć. Na życzenie klientek wykonujemy również rozmaite zdobienia. Proponujemy paznokcie żelowe idealne zarówno na co dzień, jak i te, które doskonale sprawdzą się różnego rodzaju uroczystościach.

Paznokcie żelowe to doskonała alternatywa dla tych wykonanych z akrylu. Stosowany do ich wykonania żel nie wpływa negatywnie na organizm i jest dla niego obojętny. W związku z tym z zabiegu mogą korzystać również panie, które aktualnie spodziewają się dziecka. W przypadku metody akrylowej jest to zabronione.

Paznokcie żelowe wykonane w naszym Instytucie to gwarancja paznokci o naturalnym wyglądzie i długości dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Paznokcie są trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych.