Peeling glikolowo-mlekowy - bez-kategorii - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

PEELING KWASEM GLIKOLOWO-MLEKOWYM

Dokładnie oczyszczona skóra twarzy wygląda zdrowo i atrakcyjnie. W naszym Instytucie proponujemy niezwykle skuteczny peeling glikolowo-mlekowy, który zalicza się do chemicznych metod oczyszczania twarzy. Gwarantuje poprawę wyglądu skóry, jej wygładzenie i zredukowanie liczby zmarszczek.

Peeling glikolowo-mlekowy to obecnie jeden z bardziej popularnych zabiegów o charakterze złuszczającym. Działa również przeciwstarzeniowo oraz nawilżająco. Dla uzyskania najlepszego efektu zalecamy poddanie się serii zabiegów w odstępach około tygodniowych. Decydując się na peeling glikolowo-mlekowy, można być pewnym wyraźnej poprawy kondycji skóry. Peeling zmniejsza grubość warstwy rogowej, przez co skóra staje się gładka i zwraca uwagę równomiernym, pięknym, zdrowym kolorem. Jednocześnie zostaje skutecznie wzmocniona, przez co staje się mniej podatna na uszkodzenia. Wzmocnieniu ulegają struktury kolagenowe znajdujące się w skórze właściwej.

Natomiast naskórek zostaje skutecznie nawilżony, staje się bardziej jędrny i elastyczny. Znikają przebarwienia będące konsekwencją działania promieni słonecznych. Dla wielu osób poddających się temu zabiegowi najważniejszy jest jednak fakt eliminacji bakterii, których obecność skutkuje wystąpieniem zmian trądzikowych.

Dla kogo peeling glikolowo-mlekowy?

Zabieg polecamy szczególnie w przypadku rozszerzonych, wyraźnie widocznych porów. Jest niezastąpiony w profesjonalnej pielęgnacji skóry tłustej i wykazującej skłonność do powstawania zmian trądzikowych. Sprawdza się w przypadku drobnych blizn oraz zmarszczek. Dobrze radzi sobie z przebarwieniami powstałymi na skutek działania promieni słonecznych. Pomaga odzyskać doskonały wygląd skórze, na której wyraźnie widoczne są oznaki częstego zażywania kąpieli słonecznych. Wspomaga pielęgnację skóry suchej, która z definicji potrzebuje głębokiego nawilżenia.

Peeling glikolowo-mlekowy wykonywany jest w Instytucie Shintai z zachowaniem wszystkich standardów, które obecnie stanowią wyznacznik pracy salonów kosmetycznych i medycyny estetycznej. Osoby, które zdecydują się skorzystać z naszych usług, mogą czuć się naprawdę bezpiecznie. Dbamy o to, aby zabieg przyniósł oczekiwane rezultaty.