FERULAC DUBAI LIPS PEEL - eksfoliacja-kwasami - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

FERULAC DUBAI LIPS PEEL - Efekt wypełnienia ust

 

Każdy z nas coraz większy nacisk kładzie na wygląd zewnętrzny. Piękny ubiór, dobrze wyglądająca sylwetka, zadbana skóra zarówno dłoni, stóp, twarzy.. a usta?

Błyszczące, wyraziste, pełne, ciemno-czerwone usta to marzenie prawie każdego. Chociaż natura nie każdego obdarzyła tym atutem to najważniejszym jest o nie odpowiednio zadbać i je pielęgnować. Usta są niezwykle delikatne i wymagają odpowiedniego traktowania. Z wiekiem tracą na objętości, zatraca się ich kontur, a wszystko to jest wynikiem postępującego procesu starzenia się organizmu. W obrębie ust tworzą się cienkie pionowe linie tzw. „zmarszczki palacza” lub linie marionetki, które zalicza się do zmarszczek typu grawitacyjnego.

Zmarszczki grawitacyjne pojawiają się w późnym etapie życia między 40 a 50 rokiem życia. Tworzą się w skutek działania siły grawitacyjnej, a także zmian zachodzących w życiu człowieka wraz z wiekiem tj. spadek produkcji kolagenu co wpływa na zmniejszenie jej sprężystości, a w konsekwencji jest ona bardziej podatna na przyciąganie ziemskie. Skóra stopniowo zaczyna opadać ku dołowi, co zniekształca naturalny owal twarzy. W efekcie tworzą się bruzdy nosowo-wargowe, „chomiki”, „linie marionetki”.

W celu opóźnienia procesu starzenia najlepiej zacząć od zabiegów profilaktycznych, dlatego poniżej przedstawiamy nasz NAJNOWSZY zabieg na okolicę ust.

 

Ferulac Dubai Lips jest pierwszym zabiegiem na rynku kosmetologicznym działający na okolicę ust. Zabieg ten wzmacnia, wygładza, a także mocno zagęszcza powłokę skórną co w efekcie prowadzi do spowolnienia procesu starzenia. To idealne połączenie kwasów m.in traneksamowego, pirogronowego, mlekowego i ferulowego, z dodatkiem kurkuminy, olejów, witaminy C oraz czynników wzrostu - EGF, które prowadzą do łagodnego złuszczania i regeneracji wierzchniej warstwy skóry.

Efekt jak po kwasie hialuronowym, bez nakłuwania!

 

Zabieg ten wpływa na wzrost nawilżenia, wychwytuje wolne rodniki (działa antyoksydacyjnie), co ważne chroni przed fotostarzeniem. Po tym zabiegu Twoja skóra wokół, jak i same usta będą odpowiednio nawilżone, odżywione, wygładzone, a koloryt ujednolicony. Czerwień wargowa się uwydatni i optycznie powiększy, a przebarwienia wokół znikną.

Przed wykonaniem zabiegu specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania i podjąć decyzję o możliwości wykonania peelingu.

Zabieg może być przeprowadzany przez cały rok jako dodatek do zabiegu na twarz lub niezależnie. Ferulac Dubai Lips pielęgnuje usta, a stosowany regularnie powoduje, że efekt rewitalizacji utrzyma się na długo.

 

Rekomendowana liczba zabiegów:

Już po pierwszym zabiegu widoczna jest znaczna różnica w jakości i wyglądzie skóry. Jednak dla uzyskania jak najlepszych efektów terapeutycznych zaleca się wykonanie 4-6 zabiegów w odstępach 14-dniowych. Serie zabiegów podtrzymujących należy przeprowadzać co 2-3 miesiące.