Peeling migdałowy - eksfoliacja-kwasami - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

PEELING MIGDAŁOWY

Słabo nawilżona skóra, która straciła elastyczność i napięcie, nie prezentuje się najlepiej. Stosowane w domu kremy i maseczki nie zawsze przywrócą ją do formy. Naszą propozycją dla osób, które nie chcą rezygnować z doskonałego wyglądu, jest peeling migdałowy.

Peeling migdałowy to zabieg przeznaczony do posiadaczek każdego typu cery. Może być wykonywany zarówno na twarz, jak i na ciało. Jego niewątpliwym plusem jest to, że efekt pojawia się natychmiast po jego zakończeniu. Jest to jeden z niewielu peelingów chemicznych, które mogą być wykonywane również u osób opalonych (zarówno na naturalnym słońcu, jak i w solarium), zmagających się z umiarkowanym trądzikiem oraz ze skórą wykazującą skłonność do powstania przebarwień.

Oczyszczanie skóry za pomocą peelingu migdałowego można wykonać niezależnie od pory roku. Również w okresie letnim jest to zabieg w pełni bezpieczny. Decydując się na niego, nie należy obawiać się tego, że skóra stanie się bardziej wrażliwa na działanie promieni słonecznych i pojawią się na niej przebarwienia.

Kto może zdecydować się na peeling migdałowy?

Peeling migdałowy polecamy wszystkim, którzy:

  • zauważyli, że ich skóra nie jest już tak elastyczna, a do tego straciła nawilżenie;
  • chcą ujednolicić kolor cery;
  • zmagają się z łagodnymi stanami zapalnymi skóry;
  • walczą z zapaleniem mieszków włosowych.

Po zabiegu skóra jest gładka i wyraźnie odmłodzona. Zostaje doskonale zregenerowana i nawilżona, przez co jest bardziej napięta. Wszelkie stany zapalne ulegają wyciszeniu, a naturalna bariera ochronna skóry działa o wiele skuteczniej.

Zabieg jest naprawdę bezpieczny i gwarantuje doskonałe efekty. Osoby, które zdecydowały się na peeling chemiczny w naszym Instytucie, mogą czuć się komfortowo. W naszym zespole pracują wyłącznie wykwalifikowane osoby, które doskonale znają się na swojej pracy. Dzięki temu zabieg przeprowadzany jest należycie z zachowaniem wszystkich zasad, jakie obowiązują w kosmetologii oraz medycynie estetycznej.

Jeśli chcesz poprawić kondycję skóry niezależnie od tego, jaką mamy aktualnie porę roku, postaw na peeling migdałowy w naszym Instytucie!