Zabiegi - Masaż twarzy - masaze - Instytut Shintai

MASAŻ TWARZY

Nasz Instytut oferuje rozmaite zabiegi, dając tym samym każdemu klientowi szansę na znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie. Nie zabrakło u nas również masaży, wśród których znajduje się także masaż twarzy – coś, co wśród Polaków dopiero zyskuje popularność. Tymczasem jest to naprawdę wyjątkowy zabieg, który wykazuje doskonały wpływ na nasz organizm.

Masaż twarzy działa przede wszystkim profilaktycznie. Ma za zadanie utrzymać zarówno skórę, jak i mięśnie twarzy w odpowiedniej formie, chroniąc przed powstawaniem zmarszczek. Podczas masażu osoba go wykonująca sięga po ruchy od łagodnych do coraz bardziej intensywnych. Po osiągnięciu punktu kulminacyjnego intensywność masażu ponownie spada.

Podczas masażu odczuwane jest lekkie rozgrzanie twarzy. Pojawia się uczucie rozluźnienia oraz odprężenia. Dochodzi do wygładzenia twarzy, jej rysy również stają się łagodniejsze. Natężenie masażu, jego czas trwania, ilość ruchów, a także ich rodzaj są zawsze dobierane indywidualnie. Pod uwagę bierze się przy tym stopień elastyczności skóry, to jak jest ona gruba, grubość podściółki tłuszczowej oraz stopień, w jakim napięte są mięśnie.

Pozostałe zalety masażu twarzy

Masaż twarzy oddziałuje na tkanki, które są masowane. W efekcie dochodzi do zaróżowienia skóry. Pobudzone zostaje jej krążenie, a naczynia krwionośne rozszerzają się. W efekcie wszystkie tkanki są lepiej zaopatrywane w tlen. Korzyści z masażu twarzy jest jednak zdecydowanie więcej. Prowadzi on do delikatnego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Skóra dzięki temu lepiej oddycha. Poprawia się także proces wchłaniania wszystkich substancji aktywnych, które następnie trafiają na skórę. Masaż skutecznie zapobiega tworzeniu się zmarszczek. Pośrednio oddziałuje również na układ nerwowy, hormonalny, a nawet krwionośny.

Masaż twarzy to nasza propozycja dla wszystkich, którzy chcą się doskonale zrelaksować, a jednocześnie zatroszczyć się o wygląd swojej twarzy. Skuteczny, przyjemny, wykonywany w niezwykle odprężającej atmosferze. Idealny dla wszystkich poszukujących ciekawych zabiegów na twarz.

Umów wizytę

Masaż twarzy