Nici PDO - medycyna-estetyczna - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

NICI PDO

W naszym Instytucie oferujemy szeroki wybór zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, które każdej kobiecie pozwalają stać się piękniejszą. Wśród naszych zabiegów nie brakuje tych z wykorzystaniem nici PDO, które zastępują skutecznie tradycyjne liftingi. Polki doceniły nici PDO od razu po tym, jak te pojawiły się na naszym rynku. Świetnie sprawdzają się w kuracjach odmładzających oraz rewitalizujących skórę. Zabiegi z wykorzystaniem nici z polidioksanonu są nie tylko skuteczne, ale również naprawdę bezpieczne. Pozwalają odmładzać wygląd zarówno twarzy, jak i reszty ciała.

Wykorzystywane w naszym instytucie nici PDO to innowacyjne rozwiązanie. W odróżnieniu od tradycyjnych nici, stosowanych dotychczas, mają one specjalne mikroskopijne haczyki, które rozłożone są wokół nici aż w dwóch kierunkach. Do tej pory haczyki takie znajdowały się wyłącznie po jednej stronie nici. Stosowane przez nas nici PDO cechują się również większą grubością. Tym samym efekt liftingu zostaje zmaksymalizowany. Długość nici dobiera zawsze lekarz indywidualnie w zależności od potrzeb pacjenta i efektu, który chce osiągnąć.

Jak wygląda zabieg z wykorzystaniem nici PDO?

Zabieg z wykorzystaniem nici PDO jest naprawdę szybki i bezpieczny. Nie wiąże się z nacinaniem skóry. Do wprowadzenia nici wykorzystuje się cienką igło-kaniulę bądź kaniulę z trokarem. Aby zminimalizować dolegliwości bólowe odczuwane podczas zabiegu, część ciała, która jest mu poddawana, smarowana jest wcześniej kremem o działaniu znieczulającym. Dzięki temu nasz klient nie musi w ogóle obawiać się bólu. Po wprowadzeniu na swoje miejsce haczyki się otwierają. To właśnie dzięki temu dochodzi do uniesienia opadających tkanek, co skutkuje efektem liftingu. Decydując się na zabieg, należy zarezerwować sobie około godzinę. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zasiniona. Można to jednak bez trudu ukryć pod makijażem.

Wszczepienie nici PDO to doskonały wybór dla wszystkich osób chcących poprawić wygląd swojej twarzy bądź ciała. Wyraźnie odmładzają one skórę, zapewniając efekt liftingu. Są bezpieczne, a ich umieszczenie na swoim miejscu naprawdę nie trwa długo.