Powiększanie ust - medycyna-estetyczna - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

POWIĘKSZANIE UST KWASEM HIALURONOWYM

Usta to ten element naszej twarzy, którego nie da się nie zauważyć. Zdrowe, zadbane o ładnym kształcie przyciągają wzrok i istotnie wpływają na to, jak oceniana jest nasza twarz. Niestety, nie wszystkie kobiety mogą pochwalić się takimi ustami. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, wprowadziliśmy do naszej oferty zabieg powiększania ust z wykorzystaniem najnowocześniejszych preparatów, które gwarantują spektakularny, ale jednocześnie naprawdę naturalny efekt.

W naszym instytucie wykorzystujemy Restylane Lip Volume oraz Restylane Lip Refresh. Pierwszy produkt delikatnie zwiększa objętość ust, drugi zaś korzystnie wpływa na poziom nawilżenia oraz poprawia ich kontur. Już po jednym zabiegu można cieszyć się doskonałym efektem.

Preparaty do ust Restylane to przede wszystkim ogromne bezpieczeństwo stosowania. Ich formuła opiera się na stabilizowanym kwasie hialuronowym. Dodatek lidokainy, czyli środka znieczulającego, to z kolei większy komfort podczas zabiegu. Dzięki temu osoba, która poddawana jest zabiegowi powiększenia ust nie musi aż tak bardzo obawiać się bólu. Preparaty zostały opracowane tak, aby były naprawdę dobrze tolerowane przez nadzwyczaj delikatną skórę ust.

Powiększanie ust w Instytucie Shintai

W naszym Instytucie zabieg powiększania ust wykonuje wykwalifikowany personel, który posiada nie tylko szeroką wiedzę, ale również bogate doświadczenie w tym zakresie. Dbamy o to, aby zabieg zakończył się oczekiwanym przez klientkę efektem. Przed przystąpieniem do niego przeprowadzamy szczegółowy wywiad, który pozwala nam stwierdzić, czy u danej osoby nie występują jakiekolwiek przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu.

Powiększanie ust preparatami Restylane to naprawdę dobry wybór, który sprawdził się już na całym świecie. Są to substancje bezpieczne, które stosować można bez żadnych obaw. Dzięki nim każda kobieta może cieszyć się naturalnie wyglądającymi ustami, które wreszcie wyraźnie widać, a makijaż prezentuje się na nich po prostu doskonale.

Chcesz mieć piękne, pełne, nawilżone usta? Zabieg z preparatami Restylane jest dla Ciebie!