Leczenie przetłuszczających się włosów - trychologia - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

PRZETŁUSZCZAJĄCE SIĘ WŁOSY

Zapraszamy wszystkich pacjentów, których problemem są szybko przetłuszczające się włosy.

Na początku pracy z pacjentem dokładnie oceniamy, jak duża jest produkcja sebum oraz jak bardzo nasilone jest przetłuszczanie się włosów. Nie zapominamy również o pogłębionym wywiadzie, który pozwala nam poznać między innymi nawyki pielęgnacyjne i zwyczaje żywieniowe naszych pacjentów. Wiemy, że problem przetłuszczających się włosów może mieć złożone podłoże.

Nadmierna produkcja sebum sprawia, że nasze włosy przetłuszczają się, czego konsekwencją jest ich nieświeży, brzydki wygląd. Eliminując zbyt intensywny łojotok, usuwamy również jego zewnętrzny przejaw, czyli tłuste włosy. Nasze zabiegi sprawiają, że włosy ponownie zaczynają żyć. Odzyskują zdrowy wygląd i doskonałą kondycję.

Należy pamiętać, że nadmierny łojotok to jedna z częstszych przyczyn silnego wypadania włosów. Niestety, nawet najlepszy preparat zakupiony bez konsultacji ze specjalistą nie rozwiąże problemu.

Terapia antyłojotokowa

Proponujemy kompleksową terapię, która oparta jest na silnych preparatach enzymatycznych. Stosowane środki skutecznie rozpuszczają sebum, a także wszystkie zbędne substancje niekorzystnie wpływające na kondycję włosów. Wspomaga to regulację pracy gruczołów łojowych, co skutkuje istotnym ograniczeniem produkcji sebum. Wystarczy miesięczna kuracja, aby przez długi czas cieszyć się zdrowymi, lśniącymi i przede wszystkim nieprzetłuszczającymi się włosami.

Nasi pacjenci wychodzą od nas z solidną garścią porad dotyczących pielęgnacji włosów. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że sam zabieg wykonany w salonie to zdecydowanie za mało. Dlatego edukujemy naszych pacjentów w zakresie troski o włosy po to, aby problem rozwiązany został naprawdę skutecznie.

Przetłuszczające się włosy są Twoim problemem? Masz dość fryzury, która zaledwie po kilku godzinach nie wygląda dobrze? Domowe i drogeryjne środki nie przynoszą poprawy? Nie czekaj. Najlepiej od razu umów się na wizytę z naszym specjalistą, który szybko oceni problem i wdroży odpowiednie leczenie.