Łupież - trychologia - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

ŁUPIEŻ

Zapraszamy do nas wszystkie osoby, które bezskutecznie próbują pokonać łupież. Poradzimy sobie z każdym – nawet naprawdę trudnym – przypadkiem, z którymi do tej pory nie uporały się ani ogólnodostępne preparaty, ani inni specjaliści. U nas na pomoc mogą liczyć nawet te osoby, które padły ofiarą naprawdę ciężkiego łupieżu. Pracujemy zarówno z kobietami, jak i pacjentami płci męskiej. Zajmiemy się także dziećmi, u których występuje problem łupieżu.

Pracę z pacjentem rozpoczynamy od niezwykle szczegółowego wywiadu, który pozwala nam ocenić rodzaj łupieżu, a także wnioskować o przyczynie jego powstania. Jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ ciężki łupież może być spowodowany również takimi czynnikami, jak silny stres czy zdarzenie traumatyczne. Wywiad prowadzimy z pełnym poszanowaniem pacjenta, dbając o jego komfortowe samopoczucie.

Zebrane od pacjenta dane pozwalają nam odpowiednio dobrać specjalistyczne preparaty lecznicze, które charakteryzują się optymalnym stężeniem substancji czynnych. Dzięki temu na efekty leczenia nie trzeba długo czekać. Nawet naprawdę mocno nasilony łupież znika na ogół po trzech zastosowaniach. Dla podtrzymania efektu terapia kontynuowana jest przez około trzydzieści dni. Co ważne, stosowane przez nas specyfiki nie niszczą struktury włosa. Znika łupież, a włosy pozostają zdrowe, lśniące i pełne objętości.

Popularne szampony przeciwłupieżowe

Ostrzegamy naszych pacjentów przed ogólnodostępnymi szamponami o działaniu przeciwłupieżowym. Zawierają one szereg substancji chemicznych o niezwykle silnym działaniu, przez co niekorzystnie odbijają się na kondycji włosów. Co istotne, ich stosowanie sprawia, że łupież znika, ale jedynie na chwilę. Zniszczona zostaje natomiast struktura włosa, a do jej odbudowy potrzeba naprawdę specjalistycznych preparatów.

Nasi pacjenci mogą czuć się u nas naprawdę bezpieczni. Nad kondycją ich włosów czuwa bowiem zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Potrafią oni ocenić bezbłędnie kondycję włosów i dobrać odpowiednie leczenie po to, aby pacjent mógł cieszyć się zdrowymi, niesprawiającymi żadnych problemów włosami.