Łuszczyca skóry głowy - trychologia - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

ŁUSZCZYCA SKÓRY GŁOWY

Jedną z chorób atakujących skórę głowy jest łuszczyca. Do jej objawów zalicza się zaczerwieniające oraz samoczynnie odpadające wykwity skórne. Przyczyn jej powstawania może być wiele. Zalicza się do nich czynniki genetyczne, przewlekły stres oraz osłabienie układu odpornościowego. Jest to choroba o charakterze przewlekłym, której przebieg jest zróżnicowany.

Po przeprowadzeniu pogłębionego wywiadu z pacjentem nasz specjalista dobiera profesjonalne peelingi, których celem jest zwiększenie wchłaniania stosowanych następnie leków o działaniu miejscowym. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych pacjentów, kładziemy szczególny nacisk na wyeliminowanie tych objawów choroby, które są najbardziej uciążliwe. Wiemy doskonale, że zdrowo wyglądająca skóra w istotny sposób wpływa nie tylko na samopoczucie i poziom samooceny, ale również jakość relacji społecznych.

 

Rodzaj kuracji

Kuracja zawsze dobierana jest w zależności od tego, jak bardzo zaawansowana jest choroba. Stosowane substancje są dobrane tak, aby wzajemnie nasilały swoje działanie. Jednocześnie cechuje je optymalne dla ludzkiej skóry stężenie, co pozwala nam uzyskać naprawdę spektakularne efekty. Objawy ustępują nawet na wiele lat, co istotnie podnosi komfort życia naszych pacjentów. Poprawa stanu skóry widoczna jest w wielu wypadkach już po siedmiu dniach od rozpoczęcia leczenia.

U osób, w przypadku których jednym z objawów łuszczycy jest wypadanie włosów, dbamy również o zatrzymanie tego procesu. Każdy pacjent, który zdecydował się podjąć walkę z łuszczycą skóry głowy z naszą pomocą, opuszcza nasz gabinet wyposażony w rozległą wiedzę na temat pielęgnacji włosów oraz skóry głowy. Wiemy bowiem, że tylko długofalowe działanie pomoże utrzymać efekty zadowalające zarówno pacjenta, jak i nas.

Jeśli łuszczyca skóry głowy jest Twoim problemem, nie musisz dłużej się wstydzić. Pomożemy Ci znowu cieszyć się doskonałym wyglądem! Zapraszamy do nas wszystkich, którzy chcą poprawić kondycję skóry głowy, skutecznie przerywając cykl prowadzący do zwiększonego wytwarzania komórek skóry oraz usuwając łuskę i wygładzając skórę.