Leczenie łysienia u kobiet i mężczyzn - Instytut Shintai
Instytut Shintai

LECZENIE ŁYSIENIA

Opracowując naszą ofertę, nie zapomnieliśmy również o wszystkich osobach zmagających się z problemem łysienia. Zapraszamy do nas zarówno mężczyzn, jak i kobiety, które dotknęło łysienie plackowate.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, w jak istotny sposób na poczucie własnej wartości i relacje z innymi wpływa wygląd zewnętrzny. Miejscowe wypadanie włosów prowadzące do pojawienia się pozbawionych ich plam skóry to problem, z którym naprawdę skutecznie walczymy.

W każdym przypadku proces leczenia rozpoczynamy od zebrania pogłębionego wywiadu z pacjentem, dbając jednocześnie o przyjazną i pełną komfortu atmosferę. Stawiamy diagnozę, która ujmuje przyczynę wypadania włosów. Rodzaj zastosowanej kuracji dobierany zawsze indywidualnie. Nasi pacjenci mogą liczyć na leczenie z zastosowaniem:

  • hormonów;
  • leków sterydowych;
  • środków organicznych charakteryzujących się wysokim stężeniem substancji czynnych. Dysponujemy zarówno gotowymi produktami, jak i półproduktami, które pozwalają nam naprawdę skutecznie walczyć z problemem łysienia plackowatego.
Skutki leczenia

Prowadzone przez nas leczenie pozwala nie tylko zatrzymać postęp choroby, ale przywraca również naturalną równowagę skórze oraz włosom. Dzięki temu włosy zaczynają odrastać, a ich wygląd wraca do pierwotnego stanu. Nasi pacjenci błyskawicznie zapominają o problemie, który był ich prawdziwą zmorą. Przywracamy nie tylko świetny wygląd, ale również doskonałe samopoczucie i wiarę w siebie.

Nasza praca z pacjentem nie ogranicza się wyłącznie do wizyt w salonie. Nikt nie opuści naszego instytutu bez dokładnych informacji na temat tego, jak pielęgnować włosy oraz skórę głowy. Wiemy, że tylko kompleksowa kuracja, mająca uzupełnienie w odpowiednich kosmetykach, pozwoli osiągnąć długotrwały efekt. W razie konieczności podejmujemy się przeprowadzenia serii zabiegów.

Jeśli łysienie plackowate jest Twoim problemem, masz dość zamykania się w domu bądź precyzyjnego układania włosów po to, aby nie było widać pozbawionych ich miejsc, nie czekaj. Najlepiej od razu umów się na wizytę, która odmieni Twoje życie o sto osiemdziesiąt stopni!