Henna i regulacja brwi - wizaz - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

HENNA Z REGULACJĄ BRWI

Odpowiednia oprawa oka istotnie wpływa na nasz wygląd. Sprawia, że nasze spojrzenie jest zdecydowanie bardziej wyraziste, a cała twarz wydaje się być młodsza. Proponujemy hennę oraz regulację brwi – najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne, które pozwalają każdej kobiecie poczuć się lepiej.

W naszym Instytucie wykorzystujemy profesjonalną hennę w postaci proszkowej oraz żelowej. Dysponujemy henną w różnych kolorach: brązową, czarną oraz grafitową. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, mieszamy kolory, co pozwala nam uzyskać idealny odcień perfekcyjnie dopasowany do koloru oczu i odcienia skóry klientki. Zalecamy wykonywać zabieg średnio co dwa bądź trzy tygodnie. Ostateczna częstotliwość uzależniona jest jednak od indywidualnych potrzeb oraz tempa wypłukiwania się barwnika.

Zabieg henny zalecamy paniom, które chcą przyciemnić tak brwi, jak i rzęsy. Świetnie sprawdza się on wówczas, gdy w brwiach występują ubytki. Tym samym henna jest bezinwazyjną alternatywą dla zabiegów makijażu permanentnego. Jest idealna także wtedy, kiedy naszym celem jest przykrycie siwych włosków. Odpowiednio położona henna pozwala również optycznie kształtować łuk brwiowy.

Henna a bezpieczeństwo

Zabieg henny jest w pełni bezpieczny. Niestety, nie oznacza to, że można go wykonać u każdej osoby. Przeciwwskazaniem są wszelkie alergie – nie tylko te, które objawiają się dolegliwościami ze strony oczu. Henny nie wykonujemy również wówczas, gdy skóra wokół oczu jest otarta bądź uszkodzona w jakikolwiek inny sposób. Opuchnięte powieki, jęczmień oraz uczulenie na hennę to także przeciwwskazania do nałożenia henny.

Przed wykonaniem henny przeprowadzamy próbę uczuleniową. W tym celu preparat nakładany jest na skórę za uchem. Jeśli w ciągu dwudziestu czterech godzin nie dojdzie do wystąpienia pieczenia bądź nie pojawi się wysypka, możemy umówić się na zabieg. Procedurę taką stosujemy w każdym przypadku, mając na uwadze dobro naszych klientów. Zadowolenie i bezpieczeństwo osób korzystających z naszych usług jest dla nas bowiem najważniejsze.