Thermal RF ciało - zabiegi-aparaturowe-cialo - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

THERMAL RF

Zadbane ciało pozbawione cellulitu i niechcianej tkanki tłuszczowej to marzenie większości kobiet. My pomagamy je spełnić. Wystarczy zgłosić się do nas na zabieg Thermal RF, który gwarantuje efekty zadowalające nawet najbardziej wybredne klientki.

Zabiegiem można objąć następujące rejony ciała:

  • ramiona;
  • brzuch;
  • wewnętrzną oraz zewnętrzną część ud;
  • kolana;
  • klatkę piersiową;
  • plecy.
Kto powinien zdecydować się na zabieg THERMAL RF na ciało?

Zabieg jest idealny dla kobiet, których celem jest redukcja cellulitu, zmniejszenie nadmiaru tkanki tłuszczowej w określonych rejonach ciała oraz poprawa jędrności skóry. Efekty, które się uzyskuje, są porównywalne z klasyczną liposukcją. Thermal RF jest jednak bezinwazyjny i nie prowadzi do przerwania ciągłości skóry.

Siła zabiegu tkwi w tym, że oddziałuje on na wszystkie trzy warstwy skóry. Dociera tak do tkanki podskórnej, jak i do skóry właściwej. Podczas zabiegu wykorzystywane są fale radiowe, które wytwarzają energię. Zamieniana jest ona w ciepło. W temperaturze około czterdziestu stopni dochodzi do wyraźnej poprawy ukrwienia skóry. W efekcie komórki są lepiej dotlenione i odżywione. Pobudza je to do produkcji kolagenu, czyli białka wpływającego na elastyczność skóry i jej jędrność. Następnie dochodzi do obkurczania włókien kolagenowych, które tworzą nowe wiązania. To właśnie dlatego Thermal RF wyrównuje zmarszczki oraz bruzdy. Thermal RF skutecznie usuwa niechcianą tkankę tłuszczową, nie uszkadzając przy tym tkanek ją otaczających.

Poddanie się zabiegowi polecamy szczególnie osobom między trzydziestym piątym a sześćdziesiątym piątym rokiem życia. Poprawi on jędrność skóry, jej napięcie, zwiększy produkcję kolagenu. Doskonale sprawdza się w przypadku skóry odwodnionej, która wymaga głębokiego nawilżenia.

W naszym Instytucie zabieg Thermal RF wykonujemy korzystając z urządzeń renomowanych firm. Posiadają one wszystkie niezbędne atesty dopuszczające urządzenia do pracy z ludzkim ciałem. Osoby, które postanowiły poprawić wygląd swojego ciała w naszym Instytucie, na pewno nie będą tego żałować.