MenoShe Harmony Line z urządzeniem EMS V-Shape Lift - zabiegi-aparaturowe-twarz - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

Zabieg MenoShe Harmony Line z urządzeniem EMS V-Shape Lift

 

W odpowiedzi na szczególne potrzeby skóry naszych klientów w okresie menopauzy wprowadziliśmy specjalnie dedykowany zabieg oparty na linii kosmetyków MenoShe Harmony, która rewolucjonizuje postrzeganie pielęgnacji dojrzałej cery! Połączenie fitohormonalnej terapii opartej na surowcu MenoShe z peptydami, niacynamidem oraz roślinnymi emolientami - MenoShe przekształca dotychczasowe standardy pielęgnacji skóry dojrzałej i menopauzalnej.

 

Profesjonalne podejście, szyte na miarę potrzeb skór u osób powyżej czterdziestego roku życia jest niezbędne i wynika ze zmniejszonej produkcji kolagenu i elastyny. Wraz z procesem starzenia się skóry dochodzi do pogłębienia się zmarszczek, zmian w obrębie owalu twarzy i szyi, pojawienia się przebarwień skórnych, które wynikają ze zmian hormonalnych i prowadzą do wzmożonego przesuszenia skóry czy uwrażliwienia. Zabieg wzbogacony został o urządzenie EMS V-Shape Lift, który pozwoli na wielopoziomową stymulację tzw. drugiego podbródka. Urządzenie łączy w sobie 3 nowoczesne technologie, które wzmacniają mięśnie mimiczne, ujędrniają skórę co pozwala na remodeling konturu twarzy i niwelacje drugiego podbródka.

Wskazania do zabiegu:
 • Działanie anti-sging;
 • Zmniejszenie drobnych zmarszczek;
 • Niwelacja twz. "drugiego podbródka";
 • Mocne nawilżenie skóry oraz odbudowa płaszcza hydrolipidowego;
 • Rozjaśnienie przebarwień, wyrównanie kolorytu skórnego;
 • Biorewitaclizacja skóry, przewrócenie napięcia oraz elastyczności;

 

MenoShe Harmony Line to przełomowa seria kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji cery dojrzałej kobiet w wieku menopauzalnym. Swoją skuteczność linia kosmetyków zawdzięcza unikalnemu surowcowi, powstałemu dzięki pracom badawczym laboratorium Popławska Group, gdzie opatentowano tzw. MenoShe. Opracowany surowiec to połączenie ekstraktów z granatu, żeń-szenia oraz resweratrolu, bogatych w bioaktywne fitoestrogeny, polifenole oraz polisacharydy. Co więcej, produkty MenoShe Harmony są wegańskie i zawierają do 95,6% składników pochodzenia naturalnego, co czyni je wyjątkowo delikatnymi, a zarazem skutecznymi w działaniu.

URZĄDZENIE EMS V - SHAPE LIFT
Połączenie zabiegu MenoShe Harmony z urządzeniem EMS V-Shape Lift pozwala na działanie w trzech obszarach stymulacji skóry:
 • EMS;
 • Terapia Światłem LED;
 • Mikrowibracje o wysokiej częstotliwości.
Efekty działania:

Produkty z linii MenoShe Harmony działają poprzez pobudzenie naturalnych mechanizmów regeneracji komórkowej, redukcję przebarwień, zwiększenie jędrności, elastyczności i nawilżenia skóry. Dodatkowo połączenie zabiegu z urządzeniem EMS V-Shape Lift pozwala na dogłębną stymulacje skóry oraz na wzmożoną aktywację komórek skóry co sprzyja odnowie tkanek i ich regeneracji. Dochodzi do zwiększenia produkcji kolagenu w skórze, przebudowy tkanki tłuszczwej oraz redukcji płytkich zmarszczek, a także do angigenezy (tworzenia się nowych naczyń krwionośnych).

 

Co zyskujesz dzięki kuracji?
 • jędrniejszą, bardziej elastyczną skórę, wolną od zmarszczek i przebarwień
 • promienny wygląd, podkreślający naturalny blask Twojej skóry
 • zwiększoną odporność na działanie czynników zewnętrznych

 

Rekomendowana liczba zabiegów:

Po wykonaniu serii 4 zabiegów, owal twarzy wyraźniej się uwydatnia, zmarszczki stają się mniej widoczne, a cera w naturalny sposób odzyska swój promienny blask.

Etapy zabiegowe:

 1. Demakijaż ultranawilżającym mleczkiem z kwasem hialuronowym
 2. Peeling mechaniczno-enzymatyczny o działaniu wygładzającym i nawilżającym
 3. Tonizacja skóry
 4. Aplikacja serum MenoShe bogatego w fitoestrogen i polifenole lub MenoShee Booster
 5. Założenie urządzenia EMS V-Shape Lift remodelujące kontur twarzy
 6. Aplikacja maski kremowej MenoShe na twarz
 7. Aplikacja maski algaplast z fitokompleksem MenoShe
 8. Nałożenie kremu MenoShe na zakończenie zabiegu

Dostępne zabiegi MenoShe:

 1. ZABIEG MENOSHE twarz i szyja z urządzeniem EMS V-SHAPE lift 260 zł (zabieg stymuluje naturalne mechanizmy regeneracji komórkowej, rozjaśnianie przebarwień, poprawę jędrności, elastyczności i nawilżenia. Po serii 4 zabiegów owal twarzy staje się bardziej zarysowany, a zmarszczki mniej widoczne)
 2. PAKIET Mini Lift Spa 2,5h – 420 zł (Masaż wyszczuplający 60 min + zabieg MenoShe na twarz i szyję)

Umów wizytę