Oczyszczanie twarzy peelingiem kawitacyjnym - Instytut Shintai
Instytut Shintai

PEELING KAWITACYJNY

Z pewnością każda kobieta wie, jak niezwykle ważne dla zachowania pięknej i zdrowej skóry jest jej regularne oczyszczanie. Niestety, w wielu wypadkach dostępne w drogeriach peelingi nie gwarantują oczekiwanego efektu. Wychodząc naprzeciw tym kobietom, które chcą cieszyć się zdrowo wyglądającą skórą, proponujemy peeling kawitacyjny.

Zabieg polega na bezinwazyjnym, a jednocześnie niezwykle delikatnym oczyszczaniu skóry z wykorzystaniem ultradźwięków. Jego niezbędnym elementem jest mikromasaż, który przyczynia się do usprawnienia przepływu krwi i limfy. Komórki są lepiej dotlenione, a wszystkie substancje aktywne mogą skuteczniej przenikać w głąb skóry. Peeling kawitacyjny stanowi doskonały wstęp do innych zabiegów o charakterze zarówno pielęgnacyjnym, jak i leczniczym.

Po zabiegu skóra pozbawiona jest warstwy martwych komórek naskórka. Jest dogłębnie oczyszczona, co zapobiega rozmnażaniu się bakterii prowadzących do powstawania zmian trądzikowych. Usunięty zostaje nadmiar sebum, znikają zaskórniki, pory zmniejszają się, a skóra zostaje zregenerowana. Peeling kawitacyjny to gwarancja cery nawilżonej, zdrowej, pełnej blasku.

Peeling kawitacyjny - najważniejsze informacje

Polecamy poddanie się serii od czterech do sześciu zabiegów, co jest gwarantem dogłębnego oczyszczenia skóry, a także pobudzenia procesów regeneracyjnych. Świetnie sprawdza się również jako zabieg jednorazowy, który odświeży skórę. Stanowi doskonały wstęp do innych zabiegów leczniczych i pielęgnacyjnych, ułatwiając wnikanie w głąb skóry wszystkich substancji czynnych.

Peeling kawitacyjny jest w pełni bezpieczny. Wśród przeciwwskazań do jego wykonania wymienia się jedynie:

  • gorączkę;
  • choroby tarczycy;
  • wszczepione metalowe implanty w miejscu, który objęty jest zabiegiem;
  • osteoporozę;
  • niewydolność krążenia;
  • choroby nowotworowe;
  • grzybicze, bakteryjne i wirusowe choroby skóry.

Jeśli szukasz bezbolesnego zabiegu, który szybko poprawi kondycję Twojej skóry, postaw na peeling kawitacyjny w naszym Instytucie. Efekty widoczne będą już po jednym zabiegu!

Umów wizytę

Peeling kawitacyjny