Termolifting okolic oczu - zabiegi-aparaturowe-twarz - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

THERMOLIFTING RF

Kolagen to substancja, która w istotny sposób wpływa na kondycję i wygląd naszej skóry. Kiedy jest go zbyt mało, skóra traci gęstość, jędrność oraz elastyczność. W efekcie wyglądamy zdecydowanie starzej.

Mianem kolagenu określa się grupę białek o charakterze fibrylarnym, które znajdują się w organizmie każdego z nas. Blisko trzydzieści procent całkowitej masy białka to właśnie kolagen. Jego rola nie sprowadza się tylko do dbania o nasz wygląd. Warunkuje on prawidłowe funkcjonowanie wszystkich narządów i tkanek naszego ciała.

Kiedy kolagenu jest zbyt mało, szybko da nam o tym znać nasza skóra. Należy jednak pamiętać, że szwankować zaczną również mięśnie i stawy. Kolagen jest substancją o działaniu stymulującym procesy odnowy. Warunkuje właściwe nawilżenie, poza tym skutecznie chroni naszą skórę przed pojawieniem się oznak starzenia, czyli zmarszczek.

Termolifting a kolagen

Wraz z tym, jak przybywa nam lat, zdolność naszego ciała do produkcji kolagenu istotnie się zmniejsza. Na szczęście dzisiaj można stymulować syntezę tej substancji, stawiając na profesjonalne zabiegi wykonywane w salonach kosmetycznych. Wychodząc naprzeciw potrzebom tych kobiet, które chcą jak najdłużej wyglądać młodo, proponujemy właśnie Termolifting okolic oczu. To niezwykle skuteczny zabieg, który sprawia, że produkcja kolagenu zostaje skutecznie pobudzona.

Na skutek pobudzenia skóry do zwiększonej produkcji kolagenu skóra odzyskuje stopniowo dawny młody wygląd. Zostaje odżywiona, nawilżona, poprawie ulega jej jędrność i gęstość. Efektem takich zabiegów jest spłycenie zmarszczek, które każdemu dodają lat.

W naszym instytucie dbamy o pełne zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientów. Dlatego Termolifting wykonywany jest z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu najwyższej klasy pochodzącego od renomowanych i cenionych producentów. Dzięki temu ci, którzy zdecydują się powierzyć pielęgnację swojej twarzy właśnie nam, mogą czuć się naprawdę bezpiecznie.

Jeśli chcesz pobudzić naturalne siły tkwiące w Twojej skórze, jeśli zależy Ci na wyraźnie młodszym wyglądzie, postaw na wykonywany w naszym Instytucie zabieg Termolifting.

Umów wizytę

Thermal RF okolice oczu