Zabieg termoliftingu - Thermal RF - Instytut Shintai
Instytut Shintai

THERMAL RF TWARZ

Piękny wygląd wymaga niemałego wysiłku. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom tych osób, które chcą zachwycać swoją urodą, proponujemy zabieg termoliftingu. Jest to jeden z nowocześniejszych zabiegów, jakie są obecnie wykonywane. Jest całkowicie bezpieczny, a do tego nieinwazyjny. Wyróżnia się szerokim spektrum zastosowania, co sprawia, że poddać mogą mu się osoby z różnymi problemami skórnymi.

Termolifting to doskonała propozycja dla wszystkich chcących zredukować zmarszczki. Świetnie radzi sobie również z rozstępami oraz cellulitem. Skutecznie i naprawdę na długo uelastycznia skórę. Sprawia, że niechciana tkanka tłuszczowa zostaje zredukowana, a procesy metaboliczne pobudzone. Jest niezastąpiony, jeśli naszym celem jest wymodelowanie owalu twarzy. Co ważne, stymuluje on syntezę włókien kolagenowych.

Tajemnicą zabiegu są fale radiowe (RF), które bezboleśnie przenikają w głąb skóry. Nagrzewają one zarówno włókna kolagenowe, jak i komórki tłuszczowe. Włókna się kurczą, likwidując tym samym zmarszczki.

Zabiegiem można objąć nie tylko twarz, ale również ramiona, brzuch, piersi, uda. Termolifting nie bez powodu określany jest mianem liftingu bez użycia skalpela. Zabieg nie wywołuje skutków ubocznych i jest całkowicie bezbolesny. Doskonale zastąpi klasyczny lifting w przypadku tych osób, które obawiają się tak daleko idących ingerencji w swoje ciało.

Przeciwwskazania

Termolifting nie może być wykonywany u osób cierpiących na:

  • choroby nowotworowe;
  • choroby zakaźne;
  • zapalenie kości oraz stawów;
  • ropnie zarówno tkanek miękkich, kości, jak i stawów;
  • nadciśnienie.

Do przeciwwskazań zalicza się również wszczepiony rozrusznik serca, implanty, ciążę, skłonność do krwawień i wszelkie przerwanie ciągłości skóry. Nie wykonuje się go również u osób mających zaburzenia odczuwania bólu oraz ciepła.

W naszym instytucie termolifting wykonywany przez doskonale do tego przygotowany personel, który posługuje się najwyższej klasy sprzętem.

Zapraszamy!