Zabiegi - Depilacja laserowa: laser diodowy Light Sheer - zabiegi-laserowe - Instytut Shintai

DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER

Idealnie gładkie ciało można uzyskać w bardzo prosty sposób – wystarczy poddać się zabiegowi depilacji laserem diodowym w naszym Instytucie. Jest to metoda w pełni bezpieczna, ponieważ nie niesie ze sobą ryzyka żadnych efektów ubocznych, takich jak:

  • wrastanie włosów;
  • powstawanie przebarwień;
  • wystąpienie reakcji alergicznych.

Depilacja laserowa laserem diodowym działa wyłącznie powierzchniowo. Oznacza to, że podczas usuwania niechcianych włosów z ciała nie dochodzi do naruszenia ciągłości skóry.

W naszym Instytucie depilacja laserowa przeprowadzana jest za pomocą najnowocześniejszego obecnie lasera diodowego, który posiada wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające jego bezpieczeństwo oraz skuteczność.

Decydując się na zabieg, można być pewnym, że włosy znikną na stałe i to bez żadnych dolegliwości bólowych.

Dla kogo depilacja laserem diodowym?

Depilacja laserem diodowym sprawdza się nie tylko w przypadku nóg i pach, ale również tych miejsc, które są naprawdę trudno dostępne. Zabieg jest bezpieczny również dla osób:

  • mających ciemną karnację;
  • których skóra jest wrażliwa i skłonna do powstawania podrażnień;
  • których skóra usiana jest charakterystycznymi pajączkami;
  • ze skórą z różnymi przebarwieniami.

Zabieg nie trwa długo – w porównaniu z tradycyjnym laserem wykonywany jest w czasie aż pięciokrotnie krótszym. Ostateczny czas trwania uzależniony jest jednak od miejsca, z którego mają zostać usunięte włosy.

Z uwagi na to, że światło lasera działa tylko na włosy w określonej fazie wzrostu, konieczne jest poddanie się minimum trzem zabiegom, które wykonywane są w odstępach około ośmiotygodniowych. Dzięki temu możliwe jest trwałe pozbycie się owłosienia z wybranych miejsc ciała.

Zabieg depilacji laserowej przeprowadzany jest przez wykwalifikowany personel, który posiada zarówno wiedzę, jak i doświadczenie w zakresie pracy z laserem diodowym.