Zabieg borowinowy na ciało - zabiegi-pielegnacyjne-cialo - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

ZABIEG BOROWINOWY NA CIAŁO

Zadbane ciało bez wątpienia poprawia samopoczucie i korzystnie wpływa na samoocenę. Domowe zabiegi to jednak często zbyt mało, aby utrzymać je w odpowiedniej kondycji. Proponujemy profesjonalny zabieg borowinowy na ciało, który pomoże utrzymać je w należytej formie.

Zabieg opiera się na składnikach naturalnych, które niezwykle korzystnie wpływają na kondycję skóry. Zapewnia skuteczne oczyszczenie tkanek ze szkodliwych substancji i pomaga walczyć z cellulitem. Miejscowo rozgrzewa tkanki, co przyspiesza tempo przemian metabolicznych i pomaga pozbyć się kilku nadprogramowych centymetrów.

Podczas zabiegu wykorzystujemy:

  • sól mineralną z kolagenem;
  • serum kolagenowe;
  • maskę borowinową;
  • balsam wyszczuplający.
Na czym polega zabieg borowinowy na ciało?

Zabieg rozpoczyna się od wykonania masażu peelingującego, podczas którego szczególną uwagę zwraca się na miejsca szczególnie narażone na rogowacenie oraz powstanie cellulitu. Następnie ciało jest dokładnie spryskiwane serum kolagenowym, które osoba wykonująca zabieg wmasowuje do momentu, aż całkowicie się wchłonie. Dopiero na tak przygotowane ciało nakładana jest maska borowinowa. Po zdjęciu maski ciało jest masowane z użyciem balsamu wyszczuplającego.

W początkowym okresie zaleca się poddawać zabiegowi co drugi dzień. Po trzydziestu dniach wystarczy jeden zabieg w tygodniu, co zapewni utrzymanie uzyskanych efektów.

Zabieg jest nie tylko skuteczny, ale również naprawdę przyjemny. Pozwala się odprężyć i poczuć lepiej. Doskonale relaksuje po ciężkim dniu pracy.

W naszym Instytucie zabieg borowinowy na ciało wykonuje jedynie wykwalifikowany personel, który dba o komfort naszych klientów. Podczas zabiegu panuje przyjazna atmosfera, która sprawia, że każdy, kto zdecydował się nam zaufać, opuszcza nasz Instytut w doskonałym nastroju.

Jeśli Twoje ciało wymaga ujędrnienia, chcesz rozprawić się z cellulitem, przyspieszyć tempo przemian metabolicznych i zmniejszyć obwód niektórych miejsc ciała, postaw na zabieg borowinowy na ciało w naszym Instytucie. Efekty naprawdę Cię zaskoczą.