Zabieg silnie wyszczuplający z masażem - zabiegi-pielegnacyjne-cialo - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

ZABIEG SILNIE WYSZCZUPLAJĄCY Z MASAŻEM

Zabieg silnie wyszczuplający połączony z masażem to doskonały sposób na to, aby wspomóc się w walce o szczupła sylwetkę pozbawioną niechcianej tkanki tłuszczowej. Stanowi kompilację masażu wyszczuplającego z dermokosmetykami najwyższej jakości, które potęgują efekt samego masażu. Przeznaczony jest dla tych pań, którym zależy na pięknym i promiennym wyglądzie przez cały rok.

Cechą charakterystyczną zabiegu jest jego wszechstronne działanie. Korzystnie wpływa on na mikrokrążenie, wyraźnie je poprawiając. Detoksykuje skórę, czyli innymi słowy wspomaga proces usuwania toksyn. Usprawnia przemianę materii. Co ważne, ujędrnia, odżywia i nawilża skórę wiotką, suchą, pozbawioną witalności. Skutecznie przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej, efektywnie wspomagając proces odchudzania. Dla uzyskania zadowalających i przede wszystkim wyraźnie widocznych efektów zalecamy poddanie się serii zabiegów.

Zalety zabiegu modelująco-wyszczuplającego z masażem

Po zabiegu cieszyć można się:

  • gładką skórą, która jest miła w dotyku;
  • redukcją masy ciała;
  • sprawniejszym mikrokrążeniem;
  • efektywną detoksykacją.

Podczas zabiegu wykorzystujemy wyłącznie dermokosmetyki renomowanych marek, które są naprawdę skuteczne i jednocześnie bezpieczne. Przed przystąpieniem do zabiegu przeprowadzamy z klientką szczegółowy wywiad, który pozwala nam stwierdzić, że nie ma żadnych przeciwwskazań w związku ze stosowanymi kosmetykami.

W czasie zabiegu klientka ma zapewniony maksymalny komfort i pełną intymność. Dla nas liczy się to, abyście Państwo wychodzili od nas zadowoleni - nie tylko z efektów zabiegu, ale również atmosfery, w jakiej został on przeprowadzony.

Jeśli chcesz poprawić wygląd swojego ciała, wspomóc proces przemiany materii, nawilżyć i odżywić skórę, uporać się z jej wiotkością, zabieg silnie wyszczuplający połączony z masażem jest dla Ciebie idealny. Z naszą pomocą odzyskasz doskonały wygląd ciała, poczujesz się lepiej, pewniej - i będziesz po prostu wyglądać młodziej.

Zapraszamy!