Nawilżająco - energetyzujący zabieg Aquarelle - Instytut Shintai
Instytut Shintai

ZABIEG AQUARELLE THALGO

Szara i zmęczona cera nie prezentuje się najkorzystniej. Sprawia, że wyglądamy na starszych, niż jesteśmy w rzeczywistości. W trosce o potrzeby tych, których problemem jest właśnie zmęczona i poszarzała cera proponujemy niezwykle skuteczny zabieg nawilżająco-energetyzujący Aquarelle.

Zabieg polecamy posiadaczkom cery zmęczonej, o szarym odcieniu. Pomaga rozprawić się z workami wodnymi powstającymi pod oczami, dodającymi wizualnie lat, a tym samym niezbyt korzystnymi dla wyglądu. Zabieg AQUARELLE jest niezastąpiony, jeśli poprawy wymaga mikrocyrkulacja w naczyniach krwionośnych oraz limfatycznych. Po zabiegu cera jest odświeżona, odmłodzona i doskonale nawilżona. Na próżno szukać na niej objawów choćby niewielkich obrzęków.

Zanim przystąpimy do przeprowadzenia zabiegu, dokonujemy dokładnej oceny stanu skóry. Wszystko po to, aby optymalnie dobrać zabieg do potrzeb cery. Nie zapominamy o pogłębionym wywiadzie z klientką, co pozwala nam na dokładne poznanie indywidualnych oczekiwań. To właśnie dzięki temu nasze klientki wychodzą od nas w stu procentach zadowolone.

Co poza Aquarelle?

Żadna z klientek nie opuści naszego Instytutu bez dokładnej wiedzy na temat dalszej pielęgnacji swojej cery w domu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet najlepsze efekty profesjonalnego zabiegu mogą zostać zniweczone przez nieodpowiednią domową pielęgnację.

Zabieg Aquarelle jest wykonywany w naszym instytucie przez wykwalifikowany personel. Dbamy o to, aby nasi pracownicy nieustannie się dokształcali, dzięki czemu mogą wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie. Naszym celem jest poprawa wyglądu i samopoczucia naszych klientów. Pracujemy z bezpiecznymi preparatami oraz kosmetykami, które gwarantują uzyskanie doskonałych efektów.

Jeśli Twoja cera jest szara, dostrzegasz na niej wyraźne oznaki zmęczenia, masz podpuchnięte oczy, to nie czekaj! Najlepiej od razu umówi się z nami na konsultację i zabieg Aquarelle, który sprawi, że skóra odzyska zdrowy, promienny wygląd. Poprawie ulegnie bez wątpienia również Twoje samopoczucie. Na nowo rozkwitniesz!

Umów wizytę

Zabieg Aquarelle THALGO