Zabieg pod oczy z witaminą C - bez-kategorii - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

ZABIEG Z WITAMINĄ C POD OCZY

Skóra pod oczami jest niezwykle delikatna. Z tego powodu wymaga specjalistycznej pielęgnacji. Dlatego proponujemy profesjonalny zabieg pod oczy z witaminą C, który skutecznie odżywi i nawilży to wyjątkowe miejsce w obrębie naszej twarzy.

Witamina C nie bez powodu określana jest mianem najważniejszego antyoksydantu dla naszej skóry. Niestety, prowadzone badania pozwoliły stwierdzić, że jej doustne zażywanie nie przekłada się na korzyści odnoszone przez skórę. Dlatego znajduje się ona w wielu kosmetykach przeznaczonych do pielęgnacji twarzy. My idziemy jeszcze krok dalej: wykonujemy w pełni profesjonalny zabieg, który maksymalnie wykorzystuje możliwości witaminy C i korzyści z jej bezpośredniej aplikacji na skórę.

Co daje zabieg pod oczy z witaminą C?

Wykonywany w naszym Instytucie zabieg pod oczy z witaminą C niesie za sobą szereg korzyści. Przede wszystkim stymuluje on syntezę kolagenu w skórze, przez co staje się ona wyraźnie młodsza i bardziej odporna na zachodzące zmiany związane z procesem starzenia. Jednocześnie na skutek zabiegu zahamowany zostaje proces rozkładu elastyny i wspomnianego już kolagenu. Witamina C pobudza również produkcję kwasu hialuronowego, który naturalnie występuje w naszym organizmie. Odpowiada on za nawilżenie skóry. Zabieg uszczelnia naczynia krwionośne i poprawia elastyczność ścian naczyń włosowatych. W efekcie mniejsze jest ryzyko pojawienia się pajączków i brzydkiego zaczerwienienia skóry. Po zabiegu znikają przebarwienia będące konsekwencją nadprodukcji melaniny. Skóra zostanie wyraźnie wzmocniona, odżywiona, a jej odporność na działanie czynników zewnętrznych ulega poprawie.

Zabieg pod oczy z witaminą C jest w pełni bezpieczny. Wykonywany z użyciem preparatów najwyższej jakości, które spełniają wszystkie obowiązujące aktualnie normy w tym zakresie. Jego wykonaniem zajmuje się doświadczony personel, który posiada doskonale wie, jak zająć się tym delikatnym rejonem twarzy.

Jeśli chcesz poprawić wygląd skóry pod oczami, sprawić, że będzie ona nawilżona i pozbawiona charakterystycznych zmarszczek, to powinieneś skorzystać z naszego zabiegu z witaminą C.