Infuzja tlenowa - zabiegi-aparaturowe-twarz - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

INFUZJA TLENOWA

Nasz instytut to miejsce, w którym wykonywane są nie tylko najpopularniejsze zabiegi. Chętnie stawiamy również na rozmaite nowości, dając tym samym naszym klientom możliwość jeszcze skuteczniejszego zatroszczenia się o skórę. Jednym z takich zabiegów jest infuzja tlenowa.

Zabieg infuzji tlenowej to bezinwazyjna metoda, która skutecznie odmładza skórę. W czasie zabiegu silnie skoncentrowane składniki aktywne wtłaczane są w głębokie warstwy skóry. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu tlenu pod ciśnieniem. Efekty zabiegu widoczne są natychmiast: skóra jest wyraźnie odmłodzona, wygładzona i pełna świeżości.

Infuzja tlenowa to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą odmłodzić cerę, sprawić, że będzie wyglądała naprawdę zdrowo. Zabieg świetnie radzi sobie z wypełnieniem drobnych zmarszczek. Poza tym wygładza delikatną skórę wokół oczu oraz ust i poprawia owal twarzy.

Pozostałe zalety infuzji tlenowej

Wymienione efekty to jednak nie wszystko. Z zabiegu mogą skorzystać osoby, których problemem są przebarwienia skóry - po infuzji obserwuje się wyraźną poprawę kolorytu skóry. To również dobry wybór dla wszystkich zmagających się z cerą trądzikową i związanymi z tym zmianami zapalnymi. Infuzja tlenowa łagodzi dokuczliwe objawy egzemy, przynosi ulgę również w łuszczycy.

Do wykonania zabiegu używany jest specjalny aplikator, dzięki któremu można precyzyjnie dawkować dopasowane do indywidualnych potrzeb skóry składniki aktywne. To właśnie dzięki nim skóra zyskuje tak pożądany obecnie młody wygląd. Zwiększa się jej gęstość, jędrność oraz napięcie.

Zabieg infuzji tlenowej jest w pełni bezpieczny dla skóry. Można poddawać mu się bez obaw o wystąpienie efektów ubocznych. W naszym instytucie wykonywany jest przez doskonale przygotowany do swojej pracy personel, który nieustannie poszerza swoje kwalifikacje.

Każdy, kto zdecydował się na zabieg w naszym instytucie, może być pewny, że pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie. To gwarancja bezpieczeństwa naszych klientów, a także uzyskania oczekiwanych efektów.

Jeśli Twoja skóra wymaga odmłodzenia, chcesz sprawić, że odzyska jędrność, rozprawić się z przebarwieniami i zmianami zapalnymi związanymi z trądzikiem, nie czekaj. Wykonywana w naszym instytucie infuzja tlenowa to doskonała propozycja właśnie dla Ciebie! Rozwiązanie Twoje problemy i pomoże odzyskać młody wygląd oraz doskonałe samopoczucie.