Złuszczanie naskórka metodą Oxybrazji - Instytut Shintai
Instytut Shintai

OXYBRAZJA

Kobiety chcące poprawić swój wygląd, a tym samym samopoczucie, mogą poddać się w naszym Instytucie zabiegowi oxybrazji - bardzo bezpiecznego sposobu na złuszczenie naskórka.

Wykonywany na najwyższym poziomie zabieg świetnie sprawdza się u posiadaczek cery naczynkowej, delikatnej i wrażliwej. Gwarantuje uzyskanie naprawdę świetnych efektów w postaci odświeżonej, oczyszczonej i zregenerowanej skóry. Oxybrazja pobudza syntezę włókien kolagenowych oraz elastynowych w skórze właściwej, co w konsekwencji prowadzi do zwiększenia elastyczności skóry, a także spłycenia zmarszczek. Chęć odmłodzenia skóry to jednak nie jedyne wskazanie do zabiegu oxybrazji.

Oxybrazja doskonale sprawdza się w przypadku zaskórników oraz nasilonego łojotoku. Pomaga opanować rozwój bakterii beztlenowych, które są głównym sprawdzą trądziku pospolitego. Wyraźnie poprawia kondycję skóry.

Z oxybrazji mogą bez obaw skorzystać wszystkie panie mające niski próg tolerancji na ból. Zabieg jest bowiem bezbolesny. Co więcej, jest nieinwazyjny, a także całkowicie higieniczny. Nie wywołuje żadnych efektów ubocznych. Jeszcze tego samego dnia można powrócić do swoich codziennych obowiązków.

Zalety oxybrazji

Oxybrazja to zabieg:

  • odmładzający;
  • przeciwtrądzikowy;
  • idealny dla cery naczynkowej;
  • złuszczający naskórek.

Pozwala każdej kobiecie poczuć się piękniejszą i bardziej atrakcyjną.

Każda klientka opuszcza nasz instytut z dużą ilością wiedzy na temat pielęgnacji swojej skóry. Dzieje się tak, ponieważ wiemy, że nawet najlepsze efekty należy podtrzymywać, a kluczem do perfekcyjnego wyglądu jest właściwa pielęgnacja.

W naszym Instytucie oxybrazję wykonuje doskonale przygotowany do swojej pracy personel. Dbamy o nieustanny rozwój, uczestnicząc w licznych szkoleniach podnoszących nasze umiejętności praktyczne. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej zajmować się naszymi klientkami, oferując zabiegi na światowym poziomie.

Oddając się w nasze ręce, można być pewnym spektakularnego efektu.