Zrób prezent - instytut shintai day spa - Instytut Shintai
Instytut Shintai

zrób prezent

Brak Ci pomysłu na oryginalny prezent dla bliskiej Ci osoby? Teraz już masz! Luksusowy podarunek dla Niej lub dla Niego.
Przygotowaliśmy najpiękniejszy prezent, jaki możesz wręczyć osobie bliskiej Twemu sercu - imienną kartę podarunkową 
w postaci zaproszenia zapakowanego w elegancką firmową kopertę.
Podaruj chwile relaksu i odprężenia ukochanej osobie w Shintai Day SPA.

zaproszenie

  • Możecie Państwo sami wybrać rodzaj zabiegu/ów, które chcecie podarować - zostaną one wypisane na karcie podarunkowej. Zapraszamy do skorzystania z gotowych, przygotowanych dla naszych gości pakietów Day Spa.
  • Możecie Państwo także wykupić Zaproszenie na dowolną kwotę, a wówczas osoba obdarowana sama wybiera sobie rodzaj zabiegu/ów, z jakich chce skorzystać.

Osoba obdarowana sama wybiera termin realizacji karty podarunkowej w terminie sześciu miesięcy od daty wystawienia zaproszenia.

Zaproszenia można odebrać osobiście. Możemy też przesłać zamówione zaproszenie pocztą. Zaproszenie może być opłacone gotówką, kartą płatniczą lub przelewem.

dla firm

Idea premiowania pracowników oraz partnerów biznesowych w postaci pakietów usług kosmetycznych sprawdza się już od wielu lat. Z myślą o przedsiębiorcach, ich pracownikach, partnerach biznesowych i kontrahentach przygotowaliśmy specjalną ofertę usług Shintai SPA dla firm. Gwarantujemy, że po wizycie w Instytucie Shintai Day Spa Państwa pracownicy i partnerzy powrócą z zregenerowanymi siłami, zrelaksowani, gotowi stawić czoła nowym wyzwaniom.

Jeśli szukacie Państwo oryginalnego pomysłu na:

  • nagrodę np. w programach lojalnościowych i konkursach organizowanych przez firmę,
  • premię uznaniową za wyjątkowe wyniki w pracy, długoterminową i efektywną współpracę czy okolicznościową np. z okazji ślubu,
  • podziękowanie za wyjątkową współpracę i finalizację projektu,
  • system wsparcia, motywacji i nagradzania pracowników,

to zapraszamy do zakupu Bonu Podarunkowego Shintai Day Spa, a on sprawi, iż osoby nim obdarowane poczują się docenione, a ich zadowolenie znajdzie odbicie w efektywnej i wydajnej pracy!

Proponujemy poniższe formy współpracy:

  • bony podarunkowe na pojedynczy zabieg lub pakiet zabiegowy,
  • karnety zabiegowe na określoną kwotę.