Makijaż permanentny - zabieg GG Glow - Instytut Shintai
Instytut Shintai

PRZEŁOM W ŚWIECIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO ZABIEG BB GLOW

Rewolucja na blizny, piegi i przebarwienia dostępna w Polsce.

Szara cera, blizny czy nieestetyczne przebarwienia, które wpędzają nas w kompleksy, od teraz mogą być skutecznie pokonane.

Zabieg pigmentacji skóry twarzy – BB Glow – to zupełna nowość, na którą wielu od lat czekało.
Wiele kobiet nie akceptuje blizn, piegów czy przebarwień skumulowanych na skórze twarzy. Skutkiem bywa często utrata pewności siebie czy złe samopoczucie, które buduje kolejne bariery w relacjach międzyludzkich.

Nowość na rynku kosmetycznym – zabieg BB Glow – stał się rozwiązaniem trosk tysięcy kobiet na świecie, a teraz i w Polsce.

Dzięki niemu, każda z nas może znowu mieć piękną, gładką i rozjaśnioną skórę z efektem glow, bez używania kosmetyków.

Na czym polega BB Glow?
BB Glow to zabieg polegający na pigmentacji skóry twarzy. Do tej pory korzystano z dorobku pigmentacji medycznej, która była zbawienna w powrocie do normalnego życia np. po wypadku czy poważnej operacji, gdy chcieliśmy ukryć blizny. – Doszliśmy do etapu, gdzie potrafimy zrekonstruować brodawkę sutkową czy wyrównać kontur ust. Teraz poszliśmy o krok dalej, tworząc BB Glow. Dzięki temu zabiegowi możemy skutecznie zlikwidować drobne blizny czy przebarwienia, takie jak piegi, ślady po trądziku, przebarwienia posłoneczne czy spowodowane fotostarzeniem (tzw. plamy starcze). Po wprowadzeniu specjalnych preparatów, koloryt skóry jest wyrównywany, zatem wszelkie nierówności zostają ukryte.

Jak wygląda zabieg BB Glow?
Do pigmentacji skóry twarzy stosuje się odpowiednie preparaty, m.in. serum przeznaczone do bezpiecznych i intensywnych zabiegów wybielania oraz wygładzania koloru skóry.  Wprowadzenie preparatu na skórę odbywa się przy użyciu specjalnego urządzenia zakończonego kartridżem z mikroigłami.
Jednorazowym efektem zabiegu jest delikatne rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu utrzymujące się od 6 do 12 miesięcy.

Bezpośrednio po BB Glow należy unikać promieni słonecznych przez około dwa tygodnie. Zaleca się, by zabieg wykonywać w serii oraz stosować zabiegi przypominające. Dzięki temu efekt będzie się utrzymywał, a my będziemy wglądać świeżo.

Dlaczego warto poddać się BB Glow?
BB Glow to nowość, dzięki której szybko i bezboleśnie można pozbyć się niedoskonałości, które od lat nam towarzyszyły i sprawiały, że musiałyśmy nakładać duże ilości podkładu, bo ukryć niechciane punkty na twarzy.

Dzięki BB Glow jest łatwiej, można zapomnieć o bliznach czy niechcianych piegach, a w efekcie mieć skórę twarzy, o jakiej od lat marzyłyśmy.  Warto także podkreślić, że zabiegi czy rekonstrukcje pomogły wielu pacjentkom pożegnać się z długotrwałą depresją, która determinowała ich każdy dzień.

Idealna propozycja dla osób, które chcą:

- rozświetlić i rozjaśnić oraz wyrównać koloryt skóry,

- zniwelować cienie pod oczami

- borykają się z przebarwieniami,

- drobnymi bliznami,

- śladami po trądziku,

- piegami czy przebarwieniami posłonecznymi