Masaż bańką chińską, drenaż limfatyczny manualny, klasyczny - Instytut Shintai
Instytut Shintai

Poczujcie się naprawdę królewsko korzystając z bogatej oferty naszych usług. W ich zakres wchodzi masaż, a raczej jego różne odmiany! Dzięki nam poczujesz co to prawdziwy relaks i zapomnisz o bólu pleców. Możecie być pewni, że nasz instytut SPA z Krakowa zadba o to, abyście wyszli od nas z szerokim uśmiechem na twarzy. Kiedy raz wypróbujecie usługi, które przygotowaliśmy, będziecie z całą pewnością wracali jeszcze częściej, aby wyzbyć się stresu, dzięki magicznym dłoniom naszych masażystów.

Instytut SPA oferuje naprawdę wiele – medycyna estetyczna czy inne zabiegi to jedynie początek wszystkich usług, dzięki którym poprawisz swój wygląd. Wystarczy, że przyjdziecie do nas! I chociaż wiemy, że już jesteście piękni to dzięki nam odmłodniejecie tak, jakbyście znowu mieli ledwie osiemnaście lat! Odkryjcie właściwości dłoni naszych pracownic, jak i relaksującą moc baniek chińskich lub gorących kamieni. Przyjdźcie do nas i odkryjcie bogaty asortyment usług, poza medycyną estetyczną, z którego możecie skorzystać w celu poprawy swojego wyglądu.

Oferujemy bogaty wybór masaży od orientalnych poprzez klasyczne i relaksacyjne do leczniczych oraz dla kobiet w ciąży. Każdy masaż wykonywany jest w kameralnej atmosferze gabinetu masażu przy migoczących świecach, relaksacyjnej muzyce i pachnących olejkach, co pozwala na całkowite odprężenie i oderwanie się od dnia codziennego.

Zapraszamy również na masaże dla dwojga osoby, które chcą razem zażyć relaksu i odprężenia. Polecamy romantyczne masaże dla par z czekoladą lub gorącą świecą z okazji różnych rocznic lub po prostu spędzenia miłego czasu razem.  Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby spędzony u nas czas był błogim relaksem pozwalającym zniwelować stres i zmęczenie.

Wpływ masażu na organizm człowieka jest olbrzymi. Już w starożytności zauważono ich kojący wpływ na nerwy i zmęczenie. Jako pierwszy metodykę wykonywania masażu stworzył holenderski lekarz Johan Metzger w XIX wieku, a następnie otworzył on szkołę masażu. Dziś widzimy duży rozwój rehabilitacji, fizjoterapii i kosmetologii gdzie masaż zajmuje znaczące miejsce. Jest zalecany każdemu bez względu na wiek i kondycję, ponieważ odpowiednio wykonany jest zbawienny dla ludzkiego organizmu począwszy od sfery fizycznej aż po zdrowie psychiczne. Do  największych zalet masażu możemy zaliczyć dotlenienie i odżywienie komórek, przyspieszenie przemiany materii, ułatwienie odpływu krwi żylnej, zmniejszenie ciśnienia krwi tętniczej, szybsze wchłanianie się obrzęków i opuchlizn oraz zmniejszenia napięcia i stresów.

Nasz Instytut w Krakowie zaprasza wszystkich, którzy chcą się zrelaksować, odprężyć po trudach dnia codziennego, a także tych którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i dobrą kondycję organizmu. W naszej bogatej ofercie masaży każdy znajdzie coś dla siebie, a my dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Waszym oczekiwaniom.