C-peel - eksfoliacja-kwasami - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

C-PEEL

to intensywna kuracja odmładzająca i rozświetlająca, którą z powodzeniem można stosować przez cały rok. Dedykowana jest przede wszystkim osobom o poszarzałej cerze, pozbawionej blasku, bez względu na wiek. Działa przeciwzmarszczkowo, depigmentacyjnie, regenerująco, nawilżająco i rozjaśniająco.

W preparacie zastosowano nanotechnologię - najnowsze osiągnięcia nauki, która pozwala transportować substancje aktywne zamknięte w nanosomach do głębszych warstw skóry oraz zwiększyć intensywność zabiegu.

C-peel zawiera:

Glukozyd askorbylu, czyli stabilna postać witaminy C o działaniu antyoksydacyjnym i stymulującym syntezę kolagenu (główny komponent tkanki podporowej skóry), oraz ujednolicającym jej koloryt. Redukuje widoczne zmarszczki, zwiększa wytrzymałość i elastyczność skóry, w sposób znaczący napręża ją, co w konsekwencji prowadzi do znacznie młodszego wyglądu. Poprzez zwalczanie wolnych rodników chroni skórę przed zewnętrznymi czynnikami środowiskowymi (słońce, stres, tytoń, zanieczyszczenia)Kwas hialuronowy o bardzo niskiej masie cząsteczkowej, zamknięty w liposomach, nawilża, pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów oraz ułatwia przenikanie pozostałych składników aktywnychSYN-COLL peptyd stymulujący syntezę kolagenuWyciąg z morwy białej działający rozjaśniająco, hamując tyrozynazę
Pantenol - działający wyciszająco i nawilżająco

Wskazania:
  • Każdy rodzaj skóry a zwłaszcza skóra sucha, odwodniona, poddawana nadmiernej ekspozycji na słońce
  • Skóra matowa, "poszarzała", gruba, wymagająca natychmiastowego rozświetlenia i pobudzenia
  • Rezultaty jakie osiągamy wykonując zabieg:
Korzystne efekty dla wszystkich rodzajów skóry
  • Zwiększona wytrzymałość skóry i jej elastyczność
  • Nawilżenie skóry
  • Rozświetlenie skóry
  • Redukcja delikatnych przebarwień oraz małych blizn
  • Ponadto każdy zabieg z preparatem c-peel możemy wzbogacić o dodatek specjalistycznego proszku rozświetlającego lub antytrądzikowego, a nawet kwasu.

Umów wizytę

C-peel