Kwasy Sesderma i Purles - eksfoliacja-kwasami - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

Dokładnie oczyszczona skóra twarzy to skóra zdrowa, pełna blasku, przyjemna w dotyku, pozbawiona brzydkich zmian. W naszym instytucie wykonujemy zabiegi eksfoliacji kwasami, bazując na produktach dwóch renomowanych firm: Sesderma oraz Purles.

Sesderma to firma cechująca się innowacyjnym podejściem do tworzenia kosmetyków. Stawia na nowoczesność i skuteczność, bazując przy tym na najnowszych odkryciach w dziedzinie dermatologii oraz genokosmetyki. Jej historia sięga roku 1989, kiedy to Gabriel Serrano – wybitny dermatolog – powołał ją do życia. Dzisiaj Sesderma to przeszło dwadzieścia pięć lat doświadczenia, które zaowocowało kosmetykami cenionymi przez specjalistów w prawie sześćdziesięciu krajach świata. Marka zajmuje się nie tylko produkcją skutecznych kosmetyków chętnie wybieranych przez kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej. Coraz częściej zwraca się uwagę, że kreuje ona nowoczesne podejście do pielęgnacji skóry tak zdrowej, jak i tej, która posiada rozmaite problemy. Jej produkty cenią zwykłe kobiety i wspomniani już niejednokrotnie specjaliści. Sesderma może pochwalić się wieloma nagrodami.

Marce Sesderma zawdzięczamy między innymi dermokosmetyki wykorzystujące nanotechnologię. Za jej sprawą składniki aktywne zdecydowanie lepiej przedostają się do najgłębszych warstw skóry. Firma stawia również na komórki macierzyste, peptydy mimetyczne oraz czynniki wzrostu, czyli składniki, które kosmetologia i dermatologia naprawdę cenią.

Kosmetyki PURLES

Marka Purles to kolejny ceniony na całym świecie producent kosmetyków. Jej produkty to połączenie sił natury, a także tradycji pielęgnacyjnych z różnych rejonów świata. Nie zapomniano przy tym o najnowocześniejszych osiągnięciach biotechnologicznych.

W naszym instytucie równie chętnie sięgamy po kwasy marki Sesderma, jak i francuskiej firmy Purles. Jedne i drugie to najwyższa jakość, która idzie w parze z bezpieczeństwem stosowania. Kwasy gwarantują osiągnięcie obiecywanych przez nas efektów. Wszystko po to, aby nasze klientki mogły wychodzić od nas piękniejsze i szczęśliwsze.