Peeling kwasem felurowym - eksfoliacja-kwasami - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

PEELING KWASEM FERULOWYM

Gładka, odżywiona i pełna blasku cera to marzenie większości kobiet. O ile początkowo utrzymanie cery w takim stanie jest możliwe z pomocą odpowiedniej pielęgnacji w domu, o tyle w późniejszych latach może to być zdecydowanie trudniejsze. Dzieje się tak, ponieważ skóra dojrzała wymaga bardziej specjalistycznych zabiegów. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom posiadaczek cery dojrzałej, proponujemy peeling kwasem ferulowym.

Kwas ferulowy występuje w środowisku naturalnym. Jest stałym składnikiem kory drzew iglastych, wielu nasion, liści, a nawet ryżu, żyta, kukurydzy oraz pszenicy. Jest to drobny proszek w jasnożółtym kolorze, który doskonale rozpuszcza się w alkoholu etylowym. Jest to substancja o silnych właściwościach antyoksydacyjnych. Wykazuje działanie odmładzające, skutecznie powstrzymując starzenie się skóry. Peeling z wykorzystaniem kwasu ferulowego wpływa korzystnie na koloryt skóry. Pobudza jej naturalne mechanizmy obronne i zapewnia skuteczną ochronę przed starzeniem się skóry na skutek działania promieni słonecznych.

Skuteczność kwasu ferulowego zwiększana jest poprzez równoczesne stosowanie z witaminą C, E, kwasem hialuronowym oraz floretyną.

Kwas ferulowy w Instytucie Shintai

Decydując się na peeling kwasem ferulowym w naszym Instytucie trafiacie Państwo w ręce doskonałych fachowców. Stężenie kwasu dobierane jest niezwykle precyzyjnie po to, aby uzyskać oczekiwany efekt, a jednocześnie nie wywołać żadnych skutków ubocznych u naszych klientów. Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowany personel, który doskonale zna się na swojej pracy.

Przed przystąpieniem do zabiegu zbieramy bardzo dokładny wywiad od naszych klientów. Pozwala nam to ustalić, czy nie występują przeciwwskazania do wykonania peelingu kwasem ferulowym. Wszystkiemu, co robimy przyświeca jeden cel: maksymalne zadowolenie naszych klientów.

Jeśli jesteś kobietą dojrzałą, chcesz poprawić wygląd swojej skóry, sprawić, że będzie ona gładka i pełna energii, nie czekaj. Skorzystaj z peelingu kwasem ferulowym w naszym salonie. Efekty naprawdę Cię zaskoczą!