Manicure hybrydowy - manicure-i-pedicure - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

MANICURE HYBRYDOWY

Piękne, zadbane dłonie to urodowa wizytówka każdej kobiety. Perfekcyjne wykonanie manicure'u nie należy jednak do zadań łatwych - niestety, nie każda z nas jest sobie w stanie z tym poradzić. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pań, które zawsze chcą wyglądać perfekcyjnie, proponujemy manicure hybrydowy.

Manicure hybrydowy to idealna propozycja dla wszystkich tych pań, dla których doskonale prezentujące się paznokcie są obowiązkowym elementem looku, a jednocześnie nie lubiących paznokci żelowych oraz akrylowych.

Zalety manicure'u hybrydowego

Emalia hybrydowa charakteryzuje się łatwością aplikacji i niezwykłą trwałością, która nie ustępuje paznokciom żelowym. Utwardzana jest światłem UV, co sprawia, że paznokcie są twarde, mocne, odporne na złamania i zarysowania. Najważniejsze jednak jest to, że nadal wyglądają w pełni naturalnie. Dobrze wykonany manicure hybrydowy utrzyma się na paznokciach naprawdę długo.

Decydując się na manicure hybrydowy, można cieszyć się pięknymi paznokciami nawet wówczas, gdy konieczne jest wykonanie szeregu prac domowych. Lakier nie odpryskuje i nie rysuje się podczas zmywania czy sprzątania.

Wykonanie manicure hybrydowego nie wiąże się z żadną uciążliwością. Sprawna manikiurzystka naprawdę szybko, a jednocześnie bardzo dokładnie pomaluje paznokcie, pokrywając je emalią hybrydową w wybranym przez klientkę kolorze.

W naszym instytucie wybierać można wśród wielu barw emalii hybrydowej, co pozwala każdej kobiecie na wybór manicure idealnie dopasowanego do jej indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Wykonujemy zarówno manicure codzienny, jak i ten, który ma towarzyszyć nam podczas wyjątkowych wydarzeń. Malujemy paznokcie na jednolity kolor, ale podejmujemy się również wykonania najróżniejszych wzorów. Jedynym ograniczeniem są oczekiwania naszych klientek. Nie boimy się wyzwań i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby paznokcie były zgodne z oczekiwaniami naszych klientek.

Jeśli więc chcesz mieć pięknie pomalowane paznokcie, które nie stracą swojego doskonałego wyglądu przez wiele dni, postaw na manicure hybrydowy wykonany w naszym Instytucie.