Pedicure SPA - manicure-i-pedicure - Zabiegi - Instytut Shintai
Instytut Shintai

PEDICURE SPA

Zadbane stopy z miękką skórą to marzenie niejednej z nas. Niestety, zbyt często skóra na stopach jest gruba, łuszczy się, nierzadko ma żółte zabarwienie. Samodzielne uporanie się z takimi problemami to nie lada wyzwanie. Dlatego proponujemy pedicure SPA, czyli profesjonalny zabieg, który pozwoli nie tylko cieszyć się pięknymi stopami, ale również skutecznie zrelaksować.

Pedicure SPA to kompleksowy zabieg, który obejmuje zarówno podstawową pielęgnację stóp, jak i elementy dodatkowe. W jego pierwszej części wykonujemy kąpiel stóp, odsuwamy skórki, usuwamy z pomocą frezarki naskórek z tych miejsc, w których doszło do silnego zrogowacenia, modelujemy kształt paznokci. Dzięki temu stopy zyskują doskonały wygląd, są pełne zdrowia, delikatne i miękkie w dotyku.

Druga część zabiegu to prawdziwy relaks, który pozwala zapomnieć o trudach dnia codziennego i w pełni się odprężyć. Na początku wykonujemy niezwykle aromatyczny peeling stóp. Następnie przychodzi kolej na niezwykle przyjemny masaż stóp. Po nim na stopy nakładana jest maska o charakterze pielęgnacyjnym, która dogłębnie nawilża i odżywia skórę, pozostawiając ją perfekcyjnie gładką.

Pedicure SPA w Instytucie Shintai

Decydując się na zabieg należy zarezerwować sobie około godziny. Zabieg polecamy wszystkim, którzy chcą zatroszczyć się o swoje stopy, a jednocześnie zależy im na pełnym relaksie. Pedicure SPA to przyjemnie spędzony czas, który korzystnie wpływa nie tylko na skórę stóp, ale również samopoczucie.

W naszym instytucie pedicure SPA przeprowadzany jest przez doświadczonych specjalistów z zakresu pielęgnacji stóp. Dzięki temu ci, którzy zdecydowali się na zabieg, mogą być pewni, że trafili w naprawdę dobre ręce. Dbamy o to, aby nasz zespół nieustannie się dokształcał. Pozwala nam to wykonywać zabieg pedicure SPA zgodnie z najnowszymi trendami i wytycznymi w zakresie tego rodzaju zabiegów.

Jeśli chcesz cieszyć się zadbanymi stopami, a jednocześnie zależy Ci na doskonałym relaksie i chwili zapomnienia, umów się na pedicure SPA w naszym Instytucie.

 

 

 

 

 

Umów wizytę

 

Pedicure SPA